World of various

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Пон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Съб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Нед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Нед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Вто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Нед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Съб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Вто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Нед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Чет Мар 14, 2013 2:10 pm
Top posters
Алисън Ивъл

Лекси

Katherine Pierce

Thia Stevens

Marc de Valder

Елодия

Chaz.

Lucifer Hell

Рок Хауърд

Алдур

Декември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл

Chaz.

Caroline Forbes

Модератори:

Деймън Салваторе

Дизайнер

Rebekah.

Share | 

Главната улица

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lucifer Hell
Демон
Демон

Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 20
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Пон Мар 11, 2013 8:24 pm

Това момиче. Наистина ли изпитваше толкова силно чувство към мен. Досега не ми се беше случвало нищо подобно. Ло седна на пейката, която беше точно до нас и ме покани да седна чрез потупване на мястото. Не отказах и се настаних до нея. Каза ми, че не й се говори за майка й и татко, но пък ме попита при мен как е. Без да осъзнавам, погледнах небето и издрънках нещо, което не исках.
- Майка умря. Но това беше отдавна. Въпреки че преди доста време беше тази случка, още живея с факта, че тя е някъде и ме гледа. Дори на онзи свят. - подсмихнах се, а звездите започнаха да блещукат една след друга. - Та, твърдиш, че ще пукнеш, само да се опиташ да ме накараш да те обичам? Харесва ми. Хайде скачай. Убивай се. - подмисхнах се. Естествено говорех напълно шеговито. Хванах й ръката и я погледнах в очите, след което последва леко страшен тон.
- Искаш да ме накараш да те обичам? Няма как да стане. Въпреки това минало е, но пък каквото и да правя, не мога да те приема. Наистина...- поех си дълбоко въздух за следващата думичка. Досега не я бях изричал, явно тя ще е първият човек, който ще ме чуе да я казвам. - съжалявам. Все пак има доста време. Можем да си живеем заедно, а ако искаш де. Ако не, ще се срещаме някъде по кафенетата. - засмях се и дори за миг не пуснах ръката й.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива

Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Пон Мар 11, 2013 8:39 pm

- Обещах ти вече! Ако трябва ще се самоубия, но ще те накарам поне мааалко да ме заобичаш!
Тя стисна ръката му и се усмихна. Може би изобщо не трябваше да се опитва. Той ѝ каза, че никога няма да я заобича така, както тя него. Но въпреки всичко, тя не беше от хората, които се отказваха толкова лесно. Поне трябваше да опита. От опит глава не боли! Но в този случай можеше и да я заболи, защото Луцифер беше доста по-едър и силен от нея, но не ѝ се вярваше, че ще я нарани.
- Да живея с теб? Добре! Но сам поемаш риска да ти скъсам нервите! И ще ми позволяваш да се шматкам из къщата както си поискам. Тоест, без условия от типа: "Без потници, копринени нощници, къси поли, токчета, рокли и т.н.". И ще ми позволиш да си правя йогата и гимнастиката. Ще го направиш, защото мнооого ме обичаш и искаш най-доброто за мен! Нали? Но бъди спокоен! Няма да те тормозя дълго! Най-много седмица-две! Има едно имение точно като за мен и ако се държиш както трябва, може ти да си първия ми гост.
Ло си пое въздух и го прегърна.
- Искаш ли да се поразходим?
Вижте профила на потребителя
Lucifer Hell
Демон
Демон

Male Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Пон Мар 11, 2013 8:53 pm

Отстрани изглеждаше сякаш сме влюбена двойка. Ло не спираше да ме прегръща, а след като й предложих да живее у дома, все едно я удари тока и започна да говори non-stop. Нали ми е сестра. Поне малко би трябвало да мога да я заобичам или пък да бъда дори готов да умра за нея, но кой знае. Всичко е възможно и рано или късно ще се случи. Все пак зависи от мен.
- Хей, хей. Това, че те попитах да живееш у нас, не значи, че трябва да правиш така както в момента. Хич ми не е какво ще правиш само поддържай чисто.. - наклоних се до ухото й и прошепнах- .. или ще те убия. - естествено отново се пошегувах, но виждах, че е готова на всичко, за да я заобичам. Бих искал това чувство да ме превземе. Явно не се беше усетила и все още ме държеше прегърнат. Попита ме дали искам да се разходим, а аз нямах абсолютно нищо против.
- Хмм.. Знаеш ли, че отстрани изглеждаме като гаджета? Или пък на тебе сигурно ти харесва. Нищо чудно. Всъщност ако искаш можеш да останеш у нас да живееш. Не е нужно да ходиш в имения. Пък и все пак сме семейство, нали така? - подсмихнах се и хванах ръката й. Помогнах й да се изправи, а след това я прегърнах през рамо и попитах. - Е, сега къде ще се разхождаме, госпожичке?
Елодия
Самодива
Самодива

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Вто Мар 12, 2013 11:47 am

Ло започна да се смее като обезумяла.
- Ти! Да ме убиеш! Съжелявам, но не го вярвам!
Наистина ѝ се струваше смешно. Според нея, Луцифер не би наранил и муха. А сега я заплашва, че ако не пази чисто, ще я убие. Голям майтап!
- А и не мислиш ли, че за да сме "влюбена двойка" трябва да се обичаме, а засега такива чувства не съществуват между нас. Или поне не са двупосочни!
Всъщност, беше точно така. Но Луцифер сякаш се държеше по-мило с нея и се усмихваше все по-често. Това беше доста добре! Има известен напредък!
- Ако искаш, може да отидем в парка с фигурите! Беше доста красиво, но не успях да ги разгледам напълно.
Lucifer Hell
Демон
Демон

Male Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Вто Мар 12, 2013 11:56 am

- Оох? Ще се опитваш да ме впечатляваш, а? Не може да стане нищо подобно. - казах й след като се изправихме. Така или иначе нямаше какво да правя тази вечер, ще се разходя с нея. Все пак ще трябва да свиквам.
- Явно не ми вярваш, че мога да те убия, хъх? В грешка си. - усетих това, чрез физиономията, която направи след като изрече онези думи. Това момиче нямаше да се научи.
- Та, къде ще ходим? Заведи ме.
Елодия
Самодива
Самодива

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Вто Мар 12, 2013 12:05 pm

- Явно си по-зле с ориентирането от мен! Не знаеш ли къде е паркът? Мислех си, че знаеш! Губиш точки! Добре, явно няма да ходим там. Преклено тъмно е и ще се изгубим. Хайде да отидем някъде, където ти знаеш и няма опасност да се озовем в някоя тъмна гора, където ще ни дебнат и накрая...Дзън! Ще ритнем камбаната!
Ло се засмя за пореден път. Досега не се беше усмихвала толкова често и много. Даже понякога усмивките ѝ бяха фалшиви. И тогава един въпрос ѝ светна в главата. Трябваше първо това да го попита. А не онзи скапан въпрос за гаджетата. Къде ѝ беше ума!?
- Луцифер, ти какво си! Вампир? Върколак? Ловец? Демон? Или обикновен човек?
Без да се замисля накъде отива, Елодия тръгна нанякъде. Краката ѝ сякаш сами се движеха.
Lucifer Hell
Демон
Демон

Male Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Вто Мар 12, 2013 12:42 pm

Този въпрос относно расата ми отново се появява в живота ми. Понекога се чудя защо ли има такива раси изобщо.
- Аз съм Демон. - погледнах я с горд поглед. Наистина се радвах, че съм демон. - Ами ти какво си? Вампир? Демон? Човек? Или просто си духчето Каспър? Защото си невидима за мен. - подсмихнах се на последното. Сложих ръка на главата й и отново я разроших. - Шегувам се естествено.
Елодия
Самодива
Самодива

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Вто Мар 12, 2013 2:14 pm

- Демонче значи! Е, аз съм самодива! Кой би предположил, че имаме някаква роднинска връзка. И това за духчето може и да е вярно...наистина съм невидима а теб, но не за дълго!
След няколко секунди, за пореден път, косата ѝ беше рошава и приличаше на кокошка след бой. Ло внимателно приведе косата си в по-нормален вид и погледна Луцифер злобно.
- Не смей да пипаш косата ми, ясно? Знаеш, че мразя да го правиш и въпрки всичко продължаваш! Едва ли ще ми поясниш защо, така че няма и да питам! Моля те спри да го правиш!
Като че ли щеше да спре! Тя го познаваше доста добре и знаеше, чедори сега да обещае, че ще спре, все ще си намери друг начин да я дразни. Бог знае защо!
Lucifer Hell
Демон
Демон

Male Leo Buffalo

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Вто Мар 12, 2013 2:32 pm

- Боже, оставаш си така злобна. Шегувам се. Все още си онова момиче, което не може да ми направи нищо. - засмях се. - и това никога няма да се промени. - както и да е. Обичам да я дразня и никога няма да се промени този факт. Е, нали все пак ми е сестра? Поне това ми харесваше да правя. Знаех, че имаше гъдел. Докато вървяхме кой знае къде, се чудех как точно да започна да я гъделичкам. Въпреки това просто се спрях на едно място, където бяхме само двамата. Мисля че наистина отстрани изглеждаме като двойка. Направих сценката толкова перфектна, че Ло дори не ме забеляза какво се готвя да правя. Наведох си главата сякаш ще я целуна по бузата, но в същото време и ръката ми бавно се приближаваше до тялото й. В моментът, който бях почти готов да сложа устни на бузата й, започнах да я гъделичкам. Тя не спря да се гърчи и смее.
- Наистина няма взаимна обич между нас, но това е засега. Все пак има доста неща, които може да повлияят над чувствата ми, нали? Отстрани сме точно като двойка, въпреки че сме брат и сестра.
Елодия
Самодива
Самодива

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   Вто Мар 12, 2013 3:02 pm

Тъкмо си помисли, че Луцифер най-сетне се е примирил с факта, че са брат и сестра, той започна да я гъделичка безмилостно. Ло започна да се смее и да се гърчи като гущерче. Умоляваше го да спре, но той не я слушаше.
- Моля те! Спри! Обещавам да те слушам, само спри да ме къделичкаш!
Луцифер спря да я гъделичка и се разсмя. Дам, детето в Елодия изезе наяве. Всъщност във всеки един се криеше детската му версия и само чакаше удобен момент да припомни на "собственика" си да се забавлява.
- Добре се посмяхме! Хайде да тръгваме, защото ми става студено! Впрочем, къде живееш?
Ло тръгна редом с Луцифер по тъмния тротоар. Луната се беше скрила зад гъстите и тъмни облаци и нощта ставаше още по-зловеща и мрачна.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Главната улица   

Главната улица
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Скандал! Бетонират Улпия Сердика
» Улица „Крейвиър“, #77