World of various

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Пон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Съб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Нед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Нед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Вто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Нед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Съб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Вто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Нед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Чет Мар 14, 2013 2:10 pm
Top posters
Алисън Ивъл

Лекси

Katherine Pierce

Thia Stevens

Marc de Valder

Елодия

Chaz.

Lucifer Hell

Рок Хауърд

Алдур

Декември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл

Chaz.

Caroline Forbes

Модератори:

Деймън Салваторе

Дизайнер

Rebekah.

Share | 

Скалистия плаж

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Caroline Forbes
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 102
Дата на активност : 08.03.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Скалистия плаж   Съб Мар 30, 2013 7:40 pm

Клаус много упорито се опитваше да ме побърка. Чувствах се като бомба със закъснител. Ако този хибрид продължеше да говори вероятно щях да се взривя и да залича този плаж.
-Да, аз не знам всичко за това. Но самата идея да държиш семейството си полумъртво в ковчези… Да прободеш семейството си и да ги вкараш в ковчези изобщо… Това за мен е ново ниво на лудост.
Той изглеждаше леко червен. Мисля, че беше почти толкова ядосан, колкото съм аз в момента. Тъкмо щях да кажа нещо безумно тъпо и безчувствено, когато Лин се разсмя и аз се осъзнах. Странно защо когато някой се смееше или плачеше покрай мен, аз започвам да правя същото. Изражението на лицето й някак си ме разведри и моите устни също се разтеглиха в усмивка.
Клаус метна момичето във водата а аз стоях отзад и се смеех доста гласно. Лин мяташе с ръце и наоколо хвърчеше вода и чак тогава аз осъзнах, че още съм по бански. Седнах на пясъка като продължавах да си се смея. Една щура идея ми се появи в главата, но вероятно ако сега почнех да се закачам с Клаус няма да доживея до утре. Но, все пак, аз не обмислях много добре идеите си… Станах бавно, изтупах пясъка от себе си и тръгнах с вампирска скорост напред. Незнайно как аз успях да избутам хибрида и той падна във водата, като ме изпръска здраво. Малко се поучудих как пък точно аз успях да бутна древен вампир, наклонена черта, хибрид, който е по-силен и по-бързо от мен, и въпреки това успях. Много, много странно.
Когато и двамата бяха мокри с дрехи аз си седях на брега и се хилех като някакъв пълен идиот. Беше ми адски смешно и не можех да се спра. И после осъзнах напълно това, че съм бутнала един, цитирам се, „древен вампир, наклонена черта, хибрид, който е по-силен и по-бързо от мен”…

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Lin
Демон
Демон

Female Брой мнения : 109
Дата на активност : 06.03.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Скалистия плаж   Пон Апр 01, 2013 8:36 pm

Добре признавам си.Моята лудост на моменти е полезна.Клаус обаче ме заплаши, че ако не му кажа защо се смея ще стане лошо, а аз просто нямаше да му кажа.Бях инат и половина.Тогава се приближи към мен и ме вдигна на ръце, а след това ме хвърли в морето.Добре, че спрях да се смея, защото ако не бях зях да се одавя.След като главата ми беше над повърхността и можех свободно да дишам пак се захилих.Керълайн бутна хибрида във водата и на всякъде се разхвърчаха пръски.Определено беше забавно, затова не мислих да спирам да се смея.
След малко се замислих.Не беше честно.Аз и Клаус бяхме вир вода , а Кер суха.Спрях да се хиля и погледнах решително към Клаус, а след това отклоних поглед към Кер.Надявах се да е схванал, че ще трябва да я бутне.След това се затичах към брега.Отидох към Кер и казах изплашено.
-Кер.Бързо.Ела.Изгубих я.Изгубих гривната си.Помогни ми.Много ми е ценна.
задърпах Кер към видата.Бяхме точно на същото място където аз бях потопена и се направих, че търся гривната.Погледнах светкавично към Клаус и леко се отдръпнах на страна.
Вижте профила на потребителя http://darkfairies.bulgarianforum.net/forum
Klaus
Хибрид
Хибрид

Male Брой мнения : 84
Дата на активност : 19.02.2013
Местожителство : Roseberry Topping

ПисанеЗаглавие: Re: Скалистия плаж   Вто Апр 02, 2013 2:07 pm

В момента, в който Лин се отдалечи от мястото, където и двамата плувахме в морето с мокрите дрехи, ми хрумна идея и се усмихнах доволно, като усмивката ми не предвещаваше нищо добро. Хвърлих бегъл поглед към Керълайн, но тя беше заета да наблюдава престореното търсене на Лин, която сега пък твърдеше, че е загубила гривната си в морето. Отлично можех да различа, когато някой лъже и знаех, че Лин само се преструваше. Това отново ме развесели - това момиче определено беше необичайно. Затова и реших да вкарам идеята си в действие. Поех си въздух и безшумно се потопих под вода, докато двете се занимаваха една с друга. Безшумно започнах да плувам под водата, насочвайки се към Лин, наблюдавайки я под водата от кръста надолу как риташе и се правеше, че претърсва дъното. С вампирска скорост се озовах до нея като знаех, че не ме е усетила. Хванах глезена й внезапно, дръпвайки я за по-малко от секунда под водата при мен, наблюдавайки развеселено изненадата й. Гледах я под водата, като косата й се беше разпиляла зад нея, а под водата изглеждаше красиво и се усмихнах, както двамата с нея все още бяхме под вода. Отново я хванах, този път обхващайки китката й с ръка и бързо я привлякох към себе си, поставяйки устните си върху нейните. Усетих, че тя отново се изненада и побързах да се дръпна, за да видя реакцията й, докато все още се усмихвах развеселено. Тя се устреми нагоре, изплувайки над водата и аз я последвах, като се подсмихнах, запращайки малки пръски вода към нея, докато разтърсвах глава, за да премахна водата от мократа си коса. Засмях се, като съблякох мократа си блуза и я хванах, готвейки се да я метна на брега.
-Хей, Керълайн, ела... Лин има нужда от помощта ти за това... - засмях се отново, като тонът ми беше многозначителен, но знаех, че русата вампирка нямаше да долови това. Подсмихвайки се, метнах блузата на пясъка, за да изсъхне и отправих също толкова развеселен поглед към Лин.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Скалистия плаж   

Скалистия плаж
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Металодетектор подходящ за работа на пясък/плаж?
» Коя книга четете в момента?
» Ден 19 от месец Юли - Мързела е голямо нещо!
» Дайте Акъл Металдетектор за плажа с малка глава ?
» Нов Металотърсач за плажа