World of various

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Пон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Съб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Нед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Нед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Вто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Нед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Съб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Вто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Нед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Чет Мар 14, 2013 2:10 pm
Top posters
Алисън Ивъл

Лекси

Katherine Pierce

Thia Stevens

Marc de Valder

Елодия

Chaz.

Lucifer Hell

Рок Хауърд

Алдур

Септември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл

Chaz.

Caroline Forbes

Модератори:

Деймън Салваторе

Дизайнер

Rebekah.

Share | 

Кабинетът по История на Вампири

Go down 
АвторСъобщение
Marc de Valder
Демон
Демон

Male Брой мнения : 422
Дата на активност : 09.02.2013
Местожителство : Ада?

ПисанеЗаглавие: Кабинетът по История на Вампири   Чет Мар 21, 2013 12:57 pm

Кабинетът не изглежда на пръв поглед като кабинет по История на Вампири,но това е с цел да привлече повече ученици.Кабинетът е цветен и модерен.Това ще улесни всички ученици,а на мен ще ми помогне по лесно да ви обесвам и разказвам всичко за историята им.С помощта на интернет ще улесня всички ученици и часовете ще се провеждат по лесно както за мен,така и за учениците.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Marc de Valder
Демон
Демон

Male Брой мнения : 422
Дата на активност : 09.02.2013
Местожителство : Ада?

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по История на Вампири   Пет Мар 22, 2013 12:22 pm

Урок №1:Въвеждащ урок.

Станах весел и жизнен от леглото пълен с енергия и адреналин,които ми трябваха в училище.Учениците не бяха едни от най-добрите същества,но това можеше да се промени с по строг контрол.Аз поне мислех да съм по строг с тях за да има полза от това че ставам толкова рано за да се надвиквам в опити да им вкарам нещо в главите.Облякох се и излязох от стаята и от общежитието на учителите.Вървях по дългия коридор,а някъде в него от едната страна беше кабинетът ми.След още няколко крачки в които не бях напълно сигурен стигнах кабинетът си.Отворих плавно,но влязох вътре.Кабинетът беше по последна мода,но въпреки това беше празен.Огледах го няколко пъти и видях едва около пет-шест ученика,а местата в кабинета за учени.и надхвърляше 50.Това много ме разочарова,но нищо не казах.Не мога да ги задължа да учат насила.Това беше против закона.Оставих дневника и застанах пред бюрото си.Заех сериозна поза,показваща ужаса в очите ми,които на секундата наплаши присъстващите.Усмихнах се дяволски заради постигнатия ефект и започнах със скучната за тях реч.
-Аз съм професор Марк де Валдер.Ще ви преподавам по История на Вампири.Предмета ще е лесен за тези,които имат желание да учат,а за другите ще им се струва като в ада.Не прощавам на тези които не внимават в час,които се държат незаинтересовано и невъзпитано.-усмихнах се и млъкнах за да огледам тук присъстващите какво мислят и как се държат.Имаше такива които от сега показваха какви ще са през целия срок.Това не ми хареса,но беше първия час и не мислех от сега да им показвам що за демон съм.Просто щях да им спестя ужаса за сега.Дигнах глава и допълних.-Виждам че сте малко.Това ще ме улесни в работата,но ще съм благодарен ако доведете още ученици.За тези които успеят да привлекът вниманието на още ученици ще има награда.Няма да издавам каква е,но ще разберете в края на срока.Днес няма да ви давам нищо.Само имам условие за тетрадките и външния ви вид.Първо-ученици и ученички с голи рамена или кръстове не приемам в час.ще ви изгоня с отсъствие или слаба оценка.Второ-тетрадките искам да се поддържат и да не заприличат на баница след няколко дена.Ясно?-последното го креснах малко по силно за да ме чуят.Оценката ви в края на срока зависи от външния вид,вземане на участие,домашни и държание в час.Едно нещо да не изпълните,ще промени оценката ви.Не искам да съм лош,но за да станат хора и същества от вас,ще ви е нужно знание.А то не се трупа като се разхождате,стоите пред компютрите или по нощните клубове.Ясно?-след това огледах стаята още няколко пъти,а някои все още си водеха записки.Това ми хареса,но при броя на учениците това ме плашеше.Върнах се зад бюрото и си събрах нещата.Направих няколко крачки и отново се обърнах към класа като казах с усмивка.-Това беше за днес.Следващия път бъдете с подходящо облекло,редовни и с прилежни тетрадки.Не мисля още от началото да ви давам домашни,но това не означава че няма да изпитвам устно.Благодаря за отделеното време ученици.Довиждане.-излязох от кабинета и отново се върнах в стаята си.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Кабинетът по История на Вампири
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1