World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Бар "Heaven" EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Бар "Heaven" EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Бар "Heaven" EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Бар "Heaven" EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Бар "Heaven" EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Бар "Heaven" EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Бар "Heaven" EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Бар "Heaven" EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Бар "Heaven" EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Лекси
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Thia Stevens
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Marc de Valder
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Елодия
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Chaz.
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Алдур
Бар "Heaven" I_vote_lcapБар "Heaven" I_voting_barБар "Heaven" I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Бар "Heaven"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyНед Яну 27, 2013 6:03 pm

Бар "Heaven" 4737312r

Място за Свободно РП
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyНед Фев 10, 2013 8:01 pm

И ето ме, влизайки в един от баровете в града - нещо нетипично за мен. Не посещавах чак толкова често нощните заведения, но сега бях в настроение да пия. Алкохол, имам предвид... Огледах мястото, спирайки се на входа и като повдигнах рамене след момент на колебание, седнах на бара и си поръчах от мъжа зад него седем-осем шота текила. Той не реагира, въпреки че на мен поръчката ми изглеждаше малко странна - толкова алкохол наведнъж... Е, явно бармана беше виждал всичко, затова безмълвно постави малките чаши пред мен и ги напълни. Пред тях постави малка чинийка с лимони и сложи до нея солница. Кимнах му, доволна, и той се отдалечи. Да, определено се чувствах подтисната тази вечер. Учебната година щеше да започне скоро и въпреки че мислех, че няма да е лесно, някак като че ли нямах търпение да започна. Не веднага, разбира се - за щастие все още имаше време до началото й. Въздъхнах. Скоро щеше да ми се наложи да ловувам, но това не ме притесняваше в момента. Някак усещах мислите си празни и тъй като не знаех на какво да го отдада, посегнах към солницата и само след миг обърнах първата чаша върху бара. Не ми трябваше много, за да преполовя поръчаното, а и по принцип обичах текила. Щеше обаче да е нужно доста количество алкохол, за да позамъгли сетивата ми, което и беше причината веднага да усетя чуждото присъствие близо до себе си.
Върнете се в началото Go down
Chaz.
Администратор
Администратор
Chaz.


Male Брой мнения : 223
Дата на активност : 27.01.2013

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyПон Фев 11, 2013 7:32 pm

Едно... две... три.
Неподвижната ми стойка на старият фотьойл, наподобяващ по- скоро на една голяма леко вдлъбната топка. Скуката му бе обхванала толкова силно със здравите си ръце, че ако бе човек сега може би щеше да е мъртва... но ако съдим по името е жена, така че изобщо нямаше да ми е скучно. Трябваше да направя нещо иначе това нещо щеше да ме погуби. Отпуснах глава назад, така че шията ми се опъна а врата ми се насъбра на няколко пласта...необяснимо. Рязко се изправих и станах от наподобяващото на фотьойл. С бързи стъпки се запътих към входната врата на бараката си и понеже не се бях преобличал ( нормално нещо за мен ), и все още бях с черните си панталони и бяла тениска, ми остана само да намъкна отгоре черното си кожено яке, висящо както обикновено на дървената закачалка пред вратата. Тръснах глава, заблуждавайки се, че така косата ми ще придобие невероятна форма.
Кривата ми усмивка се появи на лицето ми... свобода. Веселбата предстоеше тепърва. Бутнах небрежно вратата с крак, за да я затворя и щракнах с пръсти ( бързо заключване ). Настроението и физиономията ми от преди около десет минути се бе променила коренно. Онова намръщено нещо беше изчезнало и на негово място се бе появил старият копунджия и женкар. Докато си припявах някаква стара песен, на която дори не помнех името се отправях точно към бар „Heaven“ . Крачките ми ставаха все по- бързи и по- бързи. Нещо ме гореше от вътре. Може би жажда... за кръв. Не, не беше това. Не знам какво точно беше, но пък и не исках да разбирам. Просто исках да задоволя този глад за какъвто и да беше той.
Още с влизането тъмнината ме обгради отвсякъде. Не че на вън беше много тъмно , но тук определено също не беше светло. Само на определени места, като на бара например светеше малка светлинка, а и от няколко висящи от тавана лампи. Определено не само аз бях решил, че трябва да разнообразя деня си или по- точно нощта си, защото барат бе определено доста пълен, но не виждах нещо интересно, затова просто се запътих към мястото, на което щях да поръчам нещо за се натряскам и вероятно след това щеше да се домъкне някоя и да започне да се разголва, за да си показва атрибутите и на там се сещате как щеше да продължи всичко. Любовно- кърваво. Пу за мен кървавото. Дори да знаех, че не ми е много позволено да пия човешка кръв нищо не ми пречеше да наруша правилата. С всяка изминала крачка доближавах целта си, докато пред погледа ми не се изпречи...вампир, в гръб. С тях нощта беше по- забавна. Приближих се към момичето вампир. Но бях бързо разкрит и погледът и попадна върху моя.
- Опа... как ли се издадох. – физиономията ми можеше да се сметне от наивна до подигравателна, но нещо в мен ми казваше, че този вампир не е съвсем непознат. Въпреки това реших да си замълча и просто да оставя тъпата ми усмивка да говори.
Върнете се в началото Go down
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyПон Фев 11, 2013 8:51 pm

Обърнах поредния шот текила, когато музиката в бара се усили и хората в него се оживиха. Не показах никаква реакция, а и бях твърде погълната от чашите пред себе си, опитвайки се усилено да блокирам мислите на тези около мен. Това винаги ме дразнеше, тъй като нахлуваха в главата ми неканени, сякаш моите собствени не ми бяха достатъчни. Обаче нечии мисли се откроиха сред останалите, като ги чувах силно и ясно в главата си. Това веднага ми подсказа, че на който и да принадлежаха, този някой не беше човек също като мен. Смръщих се на вижданията му за жените, но едновременно с това чутото ме и развесели и когато спомена кървавото, за момент реших, че е като мен. Усещайки го да приближава обаче автоматично знаех, че бъркам и е нещо друго - не вампир, не и човек. Извърнах се и погледа ми попадна върху едно лице, което ми изглеждаше странно познато в първия момент. После обаче се отърсих от тази мисъл, а и слушайки неговите също ме разсейваше и като се усмихнах първоначално на думите му, наклоних леко глава на една страна. Не отговорих веднага, като обгърнах с ръка една от малките чаши пред мен на бара и едва след това вече казах
-Как ли наистина. - повдигнах рамене, като смеха ми последва усмивката ми, но той нямаше как да го чуе от шума и разговорите в бара. За разлика от него обаче аз чувах всичките досадни мисли, не само безсмислените им брътвежи. Все пак обаче бях дошла да пия и като гледах непознатия, се усмихнах отново, потупах го леко по бузата с ръка и като му смигнах, добавих
-Спокойно, няма да разбереш как. - подсмихвайки се му смигнах и този път твърдо продължих -За щастие текилата ме чака, така че ако ме извиниш...
И без да дочакам отговор вдигнах чашата в ръката си, обърнах му гръб отново и я пресуших с надеждата да блокирам мислите му. Къде ти... не че се изненадвах, но нямах особен късмет с това, затова малко ожесточено отхапах лимона и бързо се заех с другите шотове пред себе си.


Последната промяна е направена от Thia Stevens на Нед Фев 17, 2013 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Chaz.
Администратор
Администратор
Chaz.


Male Брой мнения : 223
Дата на активност : 27.01.2013

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyВто Фев 12, 2013 9:20 pm

Я виж ти... Явно мацето не си поплюваше. Как само се отряза. Рядко се срещаха такива. Определено не можех да изпия кръвта и, затова просто реших, че най- доброто нещо, което можех да направя е да и досаждам. Веднага щом се обърна и най- вероятно надигна десетата чашка, направих още една крачка. Врътнах леко столът на бара, който бе до нейния и седнах. Мразех ги тия столове. Бяха толкова високи, гадни и ръбести... и стегнатият ми задник ( скромна му работа ) така се сковаваше, че после едвам успявах да си го оправя. Не го чувствах с часове. Отначало чувството бе някак изтръпващо, но след това ставаше едно гадно и шибано, и направо не е за описване. Но съм сигурен, че всеки го е изпитвал поне един път ако не и повече.
Опитах някак си да се облегна и да достигна чувството на екстаз, но бе видимо, че това няма да стане, затова просто облегнах ръка на бара и положих главата си върху нея. Ясно се виждаше, че тази вечер нямаше да се скучае. Пред момичето бяха наредени доста чашки, малко лимон и сол. Текила ли...сериозно. Дръпнах една от чашите към себе си без изобщо до питам и я надигнах. Беше ми за една глъдка. Повдигнах ръка и щракнах с пръст към бармана. Той разбера се дотича за секунди и ме погледна с едно толкова мило погледче, че ако бях гей най- вероятно щях да му се нахвърля. Помислих за малко какво да поръчам, но бързо се сетих какво е най- доброто... Един Djac Deniels. Поръчката ми разбира се бързо пристигна. Бавно повдигнах чашата и я приближих до устните си. Отпих. Затворих за секунда очи и поех дълбоко дъх...
- Това е много по- добро от това, което пиеш. На сто класи над- него е. Мога да ти поръчам ако си изхарчила всичките си пари за този боклук... пък следващия път ти ще черпиш. – идиотската усмивка отново се появи на лицето ми. Предполагах, че ще се подразни първо заради текилата, второ заради думите ми. Но какво да се прави такъв си бях и такъв щях да си остана. Никой нямаше да успее да ме промени. Отпих отново от питието си и завъртях неудобния стол към момичето.
- И защо бях така игнориран? – последва малка пауза – Чакай да позная. Най- вероятно някой идиот е спал с теб, зарязал те е и сега ти искаш да се удавиш в текилата, само защото не си искала да го нараниш като му прегризеш нежното врътне. – добре... вече прекалих, но все още се забавлявах. Надявах се, че няма да ми забие някой шамар. А пък и последното си бе чист намек... нямаше как да е нещо друго освен вампир. Най- вероятно бе от добричките... ядещи катерички, зайчета и сърнички. Че какво му е доброто на това. Едно е да ядеш малки безпомощни зайчета, а съвсем друго е да ядеш безпомощни хора. Зайчетата са толкова сладки, а хората...е и без тях света щеше да си е добре... не кой щеше тогава да ни служи за храна. Определено не зайчетата.
Върнете се в началото Go down
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyВто Фев 12, 2013 10:42 pm

Хмм... забавно. Усмивката ми се разшири. Бях дошла да пия, а получавах един.. не толкова често срещан вид същество. Мислите му наистина ме развеселяваха и поне не бяха скучни, за разлика от всички останали. Обърнах глава към него, наблюдавайки алкохола в ръката му. Джак Даниелс - явно той си падаше по суровото и силното. Усмивката ми се разшири, тъй като мисълта, че той ме поучаваше на тема алкохол ме развесели още повече... Разбирах от алкохол, но явно той не смяташе така. Е, щях да играя ролята... Повдигнах поредния шот и като не се поколебах да го обърна набързо, въздъхнах доволно и казах
-Мисля, че ще остана на текила. Поне засега, а когато реша ще си поръчам друго - напълно способна съм да го платя - наведох се към него и с развеселен шепот добавих -Вампирите си имаме своите начини, което предполагам ти е добре известно...
Смигнах му отново и се върнах на шотовете. Знаех, че след като питаше защо го бях отрязала, значи имах вниманието му. Обмислих как да се възползвам... но след последните му думи не бях в настроение. Мразех, когато някой беше толкова далеч от истината. Чак ставаше досадно... Не се бях влюбвала, а и не исках да го правя. Аз бях тази, която беше зарязала последния мъж в леглото, но нямаше да издам каквато и да е информация на непознат. Подсмихнах се, като този път се поразрових из мислите му за поне малко информация и получих каквото исках. Засмях се, този път силно и искрено и добавих така, че само той да ме чуе
-Виж ти... демоните винаги ли не струвате в предположенията? Явно си скаран с истината, за да си толкова далеч от нея... Кара ме да се чудя дали не струвате и в други... действия.
Повдигнах рамене и като му отправих недвусмислен поглед, оглеждайки го от глава до пети без да го крия от него, казах
-Получавам това, което искам, без да прегризвам нечий врат. Има къде къде по-умели начини да причиниш болка... Сигурна съм, че няма нужда да пояснявам какво имам предвид, тъй като прекрасно знаеш за какво говоря.
Съдейки по мислите му за кръв и пиене на човешка кръв, със сигурност беше наясно. Обаче предположенията не на място не му се получаваха, а аз със сигурност нямаше да му кажа (или поне не все още), че го игнорирах, за да се отърва от натрапчивите му мисли в главата си - неговите и на всички останали. Какво трябваше да направи един вампир, за да го оставят на спокойствие? Да избие всички в бара ли? Скукаа. Е, определено мислите му нямаше да спрат да ми досаждат в скоро време, но поне да не ми пречеха да се насладя на текилата си...
-Колкото и да ти е трудно да повярваш, когато дойдох в бара нямах за цел да търся компания. Е, явно тя ме намери без да пита искам ли я или не... Какъв късмет. - на последното тонът ми беше безизразен, оставяйки го сам да реши дали е било сарказъм, шега или истина. Повдигайки вежди срещнах погледа му, като през устните ми пробяга поредната усмивка и се извърнах, хващайки за пореден път една от чашите на бара пред себе си.


Последната промяна е направена от Thia Stevens на Нед Фев 17, 2013 10:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Chaz.
Администратор
Администратор
Chaz.


Male Брой мнения : 223
Дата на активност : 27.01.2013

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyСря Фев 13, 2013 9:23 pm

Мили боже... демони. Тя се опитваше да ме отбягва или просто и харесваше мъжете да и се набутват в ръцете. Не... определено нямаше да и доставя това удоволствие. Колкото и нахалството ми да вреше отвътре не можех да си позволя лукса да се правя на някаква долнопровна кабаретна танцьорка, на която не и стига заплатата, и затова се набутва в ръцете на богатите загорели момченца, за да спечели някой и друг лев. Отпих отново от чашата с твърдото, но въпреки това с някакъв доста сладък вкус питие. Обичах го...успокояваше ме. Беше като кръвта – с невероятен вкус, който само специалните можеха да усетят. С всяка следваща капка ставаше все по – хубаво.
Но явно госпожичката не искаше да разбере, че текила и Джак не могат да се сравняват, затова просто предпочете да си допие няколкото хиляди шота и най- вероятно да си тръгне полу пияна. Както винаги една от най- жалките картинки. Пияна жена. От една страна беше секси и... не изобщо не е секси някоя да ти се влачи по задника, защото не може да ходи. Повръща върху новите ти черни обувки и се опитва някак си да се изправи на и така слабите си крака. Надявах се да не се напие или да се... не дано не се. Щях да се чувствам длъжен да я закарам до някое кафе, да и поръчам нещо за отпускане и да я закарам до тях преди да е заспала на някоя пейка. Така че по- добре щеше да е ако не се напива.
Отпих отново от питието си.... и демон. Тя да не ме мисли за .... демон. Едвам се сдържах да не се засмея. Тези същества нямаха нищо общо с нас... ние бяхме ненадминати във всички фактори. Прекрасно съм знаел за какво говори... ами всъщност нямах никаква представа за какво говори, а пък другият вариант бе, че просто не исках да зная за какво говори. Беше ми малко скучно честно казано и само чашата пред мен се би съгласила да ми прави компания. Така че трябваше да уважа решението и и да я накарам да се чувства желана – да я изпия изцяло. Хванах чашата с дясната си ръка и бавно станах от високият неудобен стол, който по мен с врътна леко. О... чувството бе невероятно. Да стана от неудобният стол, каращ целият ми задник да изтръпва и да се превръща в една доста стара мумия, образно казано. Направих крачка назад. Видях момичето, че с крайчето на очите си ме проследи. Най- вероятно и бе интересно какво точно се случва. Защо се отказвам, но животът бе такъв и все някога човек трябваше да се отказва... Я стига. Това бяха пълни глупости. Никой никога не трябваше да се отказва, дори този никой да бе един обикновен човек, опитващ се да достигне целта си и да влезе в най- добрият университет или пък да си намери съпруга, която винаги ще го обича. Глупости. Кой вампир го интересуваха тези неща. Най- вероятно този, който ядеше малките безпомощни зайчета и унищожаваше невероятната природа... Простаци.
Изкашлях се леко, въпреки че нищо не се чуваше, това бе знак, че трябва да ми се обърне внимание и ще кажа нещо. Изпуках врата си и се приближих леко до момичето, така че гласът ми да докосне ухото и.
- Ако все пак сломиш глава и ти потрябва компания... най- вероятно лесно ще ме намериш. Където има кръв там съм и аз... – изправих се отново – Шегувам се. Няма да проваля прикритието и на двама ни. – засмях се и бързо обърнах гръб на момичето.
С няколко бързи крачки вече бях стигнал до една от по- отдалечените маси. Там почти винаги нямаше много хора, но на мен ми харесваше. Отпуснах се назад и отново повдигнах чашата си.
Върнете се в началото Go down
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyСъб Фев 16, 2013 2:03 am

Може би щях да се ядосам, но вкуса му към алкохол ме спираше. Jim, Jack, Johnny Red, Johnny Black, Jose и още много други бяха сред любимите ми за пиене и факта, че той пиеше един от тях го спасяваше от една раздразнена вампирка. Подсмихнах се - пияни жени, неудобни столове и търсещи внимание чаши; о, да - мислите му имаха смисъл... Но пък поне бяха интересни. Затова го проследих с поглед, след като стана и след това един по един си довърших шотовете. Оформих идеята, която ми бе хрумнала, въпреки че не беше лесно да игнорирам мислите на всички заобикалящи ме и се усмихнах чаровно, викайки бармана при себе си. Поръчах един Даниелс и един Джони, след което гледах жалкия смъртен в очите все още усмихвайки се възможно най-чаровно. Наведох се през бара и като му прошепнах няколко думи, така че да ме чуе с ограничените си сетива, но само той да долови думите ми и се върнах в предишната си позиция. Барманът изглеждаше изненадан, но бавно отвърна на усмивката ми и кимвайки не ме изпускаше от поглед. Твърде лесно. Засега плана ми вървеше по вода, въпреки че противно на мислите на непознатия ми "другар" не харесвах - как се беше изразил? О, да - "мъжете да ми се набутват в ръцете". Извъртях очи, но се усмихвах все така подканящо на смъртния мъж зад бара. Повдигнах вежди и той се запъти нанякъде. Докато вървеше станах и аз от бара и хващайки своя Джони и Даниелс-а, който не беше предназначен за мен, се запътих към мястото, където стоеше тъмнокосото същество, правило ми компания по-рано. Плъзнах питието по масата и то се спря точно пред него. Наклоних глава и наблюдавайки го се наведох, прошепвайки
-Беше прав - определено сломих глава и сега ми трябва компания. И я намерих.
Вдигнах глава, поглеждайки бармана, който се беше спрял пред една врата, която беше обозначена с надпис "Staff Only"и ме гледаше. Когато срещна погледа ми, направи жест с глава да го последвам. Усмихнах му се и отново се наведох към непознатия до мен
-Обаче не беше прав за останалото - надали има жив човек, който да ме е виждал пияна. Не обичам да ми се набутват мъже, макар че ти май си интересен, или поне целиш да си. И единственото, което търсех, беше спокойствие от всички тези досадни мисли на смъртните около мен, но не, ти просто беше длъжен да си направиш грешните впечатления относно мен... Е, можеш да го считаш като подкуп, за да не разкриваш 'малката' ми способност да се ровя из умове - казах, кимвайки към чашата, която му бях подала и заключих -Считай го и като предложение за примирие.
Смигнах му и като се усмихнах, накрая му кимнах, преди да се отдалеча и да последвам бармана, запътвайки се към вратата, зад която беше изчезнал. Не възнамерявах да го нараня, но вечерта се беше очертала интересно и бях в настроение да позанимая вниманието си с някой - като този някой не беше задължително да бъде смъртният служител в бара... Беше ми интересно обаче какво щеше да последва, така че малко безобидно подвеждане нямаше да навреди.
Върнете се в началото Go down
Chaz.
Администратор
Администратор
Chaz.


Male Брой мнения : 223
Дата на активност : 27.01.2013

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyВто Фев 19, 2013 7:33 pm

Хахаха... жени. Знаех си, че няма да издържи, все пак те са едни барборани и ако не ги изслушаш, не дай си боже, няма да могат да заспят и какво ли още не ще направят... направо страшна картинка. Веднага щом взе напитките и се запъти към мен на лицето ми се появи една огромна усмивка. Бях щастлив, че съм прав, отново, както винаги. От една страна малко ме притесняваше факта, че така наперено се бе запътила към мен, сякаш пред нея нямаше нито една преграда, като една тигрица, която нямаше никакви задръжки, но пък това ми харесваше. На кой не му харесваше всъщност? Определено не и на мен. Само по походката и човек можеше да разбере колко е уверена всъщност. Преглътнах.
Пълната чаша се плъзна по масата и течността в нея се поклати леко. Хванах я бързо и я сложих леко на страни, защото все още не бях изпил моето лично питие. Заслушах се в уверения и глас, който погали слуха ми. Изпуках врата си, докато я слушах. Малка гадна кучка... това бяха първите мисли, които преминаха през главата ми. Искаше ми се да стана и да я убия, но понеже не бе човек не можех да го направя или можех, но поне за сега щях само да се насладя на ужасния момент. Една тиха въздишка се изплъзна от устните ми, но не знаех какво точно значеше, дали беше защото трябваше да си сдържа нервите или защото трябваше да се примиря с това, че точно сега не исках да направя нищо. Знаех че не трябва да мисля за нищо, но всъщност мислите не спираха да преминават през главата ми. Просто не можех да ги спра. Беше ужасно. Имах чувството, че някои бърка в мозъкът ми и се опитва да извади нещо от него. Просто беше не ужасно, а и аз не знам точно какво, дори нямах думи, с които да опиша чувството в момента.
И докато мислите преминаваха от едното ми мозъчно кълбо в другото, момичето се изправи и се запъти към вратата, на която пишеше, че може да влиза само персонал. Сега оставаше само и да е сервитьорка тук или пък стриптизьорка. Но някак си ми се струваше, че нещо нередно или не знам точно какво щеше да се случва в тази стаичка. За около минути стоях загледан в задника и, докато вратата не се хлопна и ми се наложи да стана и да напрегна мозъкът си. Не можех да оставя така нещата. Разбира се трябваше да направя нещо, да я предизвикам. Исках да я ядосам, но това най- вероятно нямаше да стане. Знаех че сега, когато не е близо до мен не можеше да се рови в мислите ми и точно за това отново си повторих какво малка кучка е всъщност, но пък това си личеше в погледът и, още когато я видях. Дори и леко разсеяни се виждаше, че не е от добричките. Трябваше и аз да отключа силите си. От отдавна не ги бях използвал... кого ли залъгвам. Напрегнах мозъкът си и се опитах да изчисля точно колко трябва да забързам времето, така че никой да не забележи какво всъщност се случва. Едно... две ... три. И вече стоях в тъмната стая за персонал, хубаво бе, че не ме бе видяла, но най- вероятно ме усещаше. А за онзи с нея... явно нямаше да доживее нощта или бяха колеги с привилегии.
Върнете се в началото Go down
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyПет Фев 22, 2013 3:27 pm

Леле мале... Къде започнахме, а къде отидохме. Подсмихнах се. Надали можеше да е с по-погрешна представа за мен, но какво пък.. Човекът имаше право на мнение. Опа, грешка. Съществото. Фактът, че още не можех да разбера какво е той ме човъркаше, но избутах тези мисли от главата си, тъй като в ума ми нахлуваха чужди - мислите на сервитьора, на всички в бара - о, да - още ги чувах. И по-конкретно мислите на определения индивид, правещ ми компания по-рано тази вечер. Явно беше убеден, че не го чувам, но не можеше да се заблуждава повече от това - правеше грешката да подценява... Хм. А ми изглеждаше по-умен от това. Е, но пък не беше никак мил, за да ме нарече кучка. Два пъти ли бяха? Не че ме интересуваше де...
-Хей, красавице, тук ли си? Къде се отнесе, бейб? - Опа. Съвсем бях забравила за досадния барман. Усмихнах му се и се приближих към него. Обгърнах врата му с ръце - добре премерен удар в тила му отзад и той се свлече в безсъзнание. Огледах го, обмисляйки дали да не опитам кръвта му, но не бях достатъчно жадна за това. Може би по-късно. Обърнах се и оглеждайки стаичката, казах
-Любопитно. Имаш интересна способност, да забързваш времето. Чудя се какво още можеш?
Подсмихнах се и като се облегнах леко на едно бюро зад мен със смъртния, лежащ в краката ми, казах
-Тук ти припомних, че ума ти е отворена книга за мен... Без значение къде си.
Това беше най-гадната подробност относно дарбата ми да чета мисли - веднъж надникнех ли в главата на някого, винаги можех да го направя пак, ако поисках. Без значение на какво разстояние се намираме един от друг... Но за тази цел се налагаше да знам името на въпросния човек.. или същество. Уфф... Сякаш не бях изстрадала достатъчно вече от тази дарба. Наклоних леко глава и като усмивката ми спадна, казах с леко жегнат тон
-Пробвай да изкараш няколко века, слушайки мислите на абсолютно всяко същество около теб и ти също би се превърнал в кучка... Колко мило от твоя страна да ме наречеш така. Два пъти ли бяха?
Хах. Как беше онзи диалог в един човешки филм?
"-Кучка!"
"-Мъж!"
Дам, май беше нещо такова... Е, аз бях кучката в случая. А той беше забавният непукист, интересуващ се само да зяпа задниците на жените. Май в някои случаи и да ги обижда, след като не му се получеше да ги върти на пръста си. Интересно... каква картинка представлявахме двамата само.
-И тъй като явно не успявам да проумея какво си, би ли бил така добър да ми кажеш?
Повдигнах вежди, чакайки да видя кога щеше да избере да се покаже пред мен отново. Ако изобщо го направеше. Спомняйки си, че името му ми трябваше, добавих небрежно
-Питам от любопитство... Но пък би било добре да добавя и въпрос за името ти към последното.
Повдигнах рамене и се приплъзнах върху бюрото, на което допреди малко се бях облегнала и седнах отгоре му. Скръстих крака и докато чаках да видя дали ще получа отговор, погледа ми попадна върху лежащия на земята човек. Наблюдавайки го, само повдигнах вежди и подметнах, добавяйки
-Между другото, аз съм Тиа.
Е, след такава евентфулна вечер щеше да е добре, ако поне си знаехме имената, нали? А и за мен имаше бонус, ако знаех неговото. Обаче да изглеждам учтива не беше от най-силните ми страни, което не ме спираше поне да опитам де, въпреки че знаех, че той най-вероятно щеше да го усети. Но така пък си беше по-интересно.


Последната промяна е направена от Thia Stevens на Вто Мар 26, 2013 5:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Chaz.
Администратор
Администратор
Chaz.


Male Брой мнения : 223
Дата на активност : 27.01.2013

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyПет Фев 22, 2013 9:40 pm

Въздържах се от коментар. Въпреки че можех отново да кажа, че е една малка кучка, просто се усмихнах и се приближих.Чудех се дали убийството на вампир се счита за престъпление, дано не, защото вече изпитвах голямо желание да я убия, просто ми трябваше един молив или нещо остри и дървено. Не можех само да разбера как така си мислеше, че ще остане незабелязана и всъщност как изобщо си мислеше, че никой няма да забележи, че е влязла тук. Аз можех лесно да се измъкна, но тя с нейното четене на мисли на дали. Е освен ако не убиеше всички свидетели, което нямаше да е много лесно ако е сама.
Не можех да разбера за какво точно ме мислеше и под това прекарай няколко века изобщо не знаех какво имаше предвид... Аз ако кажех прекарай няколко хилядолетия докато забързваш и забавяш времето... Явно не беше от най- силните щом не можеше да разбере какво всъщност съм или пък беше много млада и все още объркана. Няколко века са прекалено малко време за същества като нас.
Погледнах лежащото на пода тяло, приличащо по- скоро на чувал с чушки, картофи или каквото там казваха старите баби... Всъщност това звучеше доста странно. Както казват бабите, сякаш говорех за себе си в женски род. Аз бях на възраст доста по- голяма отколкото онези сладки, безпомощни, жилави същества, а ги наричах баби. Те трябваше мен да наричат дядо.
Погледнах отново към току що представилата се госпожица – Тиа. Какво крехко създание бе всъщност, а мислеше, че може да притежава света и да върти всичко на малкия си пръст. Беше толкова заблудена. Но точно в момента не знаех защо си мисля тези неща, след като тя чуваше всичко в шибаната си глава. Всъщност може би ги мислех просто защото исках да ги чуе. Спрях за малко с тези мисли, защото се сетих, че мога да и кажа всичко без изобщо да ми пука. Усмихнах се още повече и в умът ми изникна мисълта „ Тиа искаш ли да се чукаме тази нощ, без задръжки“. Физиономията на лицето и се промени. Толкова ми харесваше да я дразня... Просто не можех да си го обясня дори онова чувство, което изпитвах когато сбръчкаше веждите си, защото беше чула мислите ми.
- Защо ли да говоря, след като ти можеш да чуеш всичко. Първо изобщо не искаш да знаеш какво всъщност мога, защото ако разбереш най- вероятно ще рухнеш и ти се прииска да не си ме срещала никога повече. Второ напъни малко тази хубава главица... все пак не може да ти се дава всичко на готово, трябва малко да се помъчиш да разбереш някой неща и трето, за теб аз ще съм просто Чаз или Чаза, но истинското ми име, нека остане просто в тайна, за по- сигурно. – усмихнах се отново и се приближих до нея, знаех че я побиват тръпки и дори да можеше да се мушне в главата ми, отново знаеше, че всеки момент може да загуби.
Върнете се в началото Go down
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyПет Фев 22, 2013 10:41 pm

Подсмихнах се - беше по-умен, отколкото бях склонна да призная. Значи Чаз, а? Интересно... явно нямаше да науча името му, за да го използвам срещу него, но пък пак можех да чета мислите му без проблем. И явно той реши да се появи най-накрая.. Усещайки, че слагаше една от картите си на масата, реших да направя същото и все още усмихвайки се срещнах погледа му и казах, като повдигнах съвсем леко вежди за момент
-Значи без задръжки, а? Да си дойдем на думата... - смеха ми отекна в малката стаичка, като наклоних глава и отново го обходих с поглед от глава до пети. Ще рухна? Какво им ставаше на момчетата, че все се представяха за по-силни и все те бяха най-могъщите? Мъжка му работа...
-Щом ти изглеждам толкова крехка, тогава не трябва ли да ме е страх, че може да ме счупиш?
Наклоних глава на една страна, гледайки го въпросително. Всичко опираше до това, нали. Бързо изчукване без задръжки, моментно удоволствие и след това не се познаваме - бях го правила толкова пъти, че надали можех да ги преброя вече. А Чаз беше интересен... Истински рядък индивид. И не ми харесваше, че беше така, но осъзнавах този факт. Усмивката ми спадна и скачайки ловко от бюрото, го приближих бавно, притискайки тялото си в неговото.
-Внимавай, Чаз... Може и да се съглася на мислите ти. - той повдигна вежди, което беше сигурен знак на заинтересованост. Прокарах пръст от гърдите му надолу по корема и го спрях точно до ръба на колана му. Гледах го в очите и се наведох, прошепвайки този път леко
-And I'm not sure that you can handle me.. - знаех, че това ще го предизвика да ми докаже, че греша, но имах предвид друго и добавих, за да обясня -Кой знае, най-вероятно ще се съглася на предложението ти без задръжки, ще се изчукаме и аз ще се влюбя в теб, а ти ще минеш на следващата. А не искаме такива досадни пречки като чувствата, нали?
Бързо се бях отдръпнала от него и го гледах, този път без усмивка. Знаех, че сега щеше да побърза да се махне оттук възможно най-бързо, за да се отдалечи от мен. Всички мъже бяха така - спомени им за чувства и гледай как отпрашват на мига. Върнах се до бюрото и се облегнах отново на него. Той мислеше, че не мога да се оправя сама? Подценяване - втори дубъл... Всички на сцената, моля. Е, какво пък... за мен също щеше да е поредния, ако не беше факта, че ми е интересен. Какво толкова... и преди съм срещала интересни индивиди като него. Само че се случваше достатъчно рядко, че да можех да го оценя, когато станеше. Е, двамата свалихме по една карта - беше негов ход... О, да - или пък щеше да ме нарече кучка отново. Май за четвърти път? Какво ли броя, не че има значение. Значи смяташе, че загубата ми беше сигурна. Какво пък... не е като да ме интересува това. А за един непукист той обръщаше изненадващо внимание, отбелязвайки факта, че със сигурност накрая няма да спечеля - някой беше упорит да не загуби... Е, предполагам, че да те победи една "кучка" би наранило голямото му и изключително важно мъжко его. Щеше да е забавно, ако се случеше, но знаех, че не му пукаше и нямаше да предизвикам желаната реакция от него. Въздъхнах и прокарвайки замислено ръка през косата си, накрая казах
-Знаеш ли, Чаз, струваш ми се познат, но не знам откъде... Да не би вече да сме изпълнили това, което предлагаше наум и сега просто да го повторим? Хм, ти си интересен... Необичайно.
Този път замисленото ми изражение беше искрено. Вече знаех какво иска той от мен, но не бях сигурна за обратното. Е, щом щеше да е с него, поне щеше да е нещо интересно. Huh.
Върнете се в началото Go down
Chaz.
Администратор
Администратор
Chaz.


Male Брой мнения : 223
Дата на активност : 27.01.2013

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyНед Фев 24, 2013 5:01 pm

Усмихнах се отново на криво, с една доста зловеща може би усмивка, но от една страна приличаше повече ня някаква заяждаща се физиономия. Честно казано когато пръстите и се спуснаха по тялото ми, ми се прииска да я отблъсна, не знам защо... От една страна не исках, на от друга така ми се прииска да и скърша малкото, тънко вратленце. Не можех да разбера защо си мислеше, че тя може да командва целия парад. Думите и малко ме разсмяха... да не я счупя... дано да я счупя.
Можела да се съгласи. Засмях се. Че тя не можеше дори да ми устои. Само като гледах наглият и поглед и ми ставаше мъчно за нея. Знаех че сегашните ми мисли щяха отново да я накарат да се заяжда и да се прави на госпожица „ Коя съм аз“. Направих една крачка на зад, защото прекалената близост щеше да навреди само на нея. Можеше да се ровичка из умът ми, но бързи можех да премахна този проблем, просто не исках.
Погледнах я доста учудено когато каза, че тя ще се влюби, а аз ще поема следващата и така ще продължа живота си, по нормалния начин, всяка вечер с нова. Направих още една крачка на зад.
- От къде знаеш... може пък аз да се влюбя, а ти да ме зарежеш и да ме търсиш само за удоволствие. – онази ужасна усмивка, която предполагам я побъркваше отново се появи – Все пак аз не съм като другите. Може пък да ти хареса повече отколкото предполагаш.
Това момиченце можеше да ме побърка само с движенията си. Но пък явно имаше доста опит щом така ловко успяваше да накара малките косъмчета по врата ми да настръхват. Погледнах я отново... огледах я добре, защото явно скоро нямаше да реши да си тръгне. Трябваше да я опозная добре, защото най- вероятно щеше да стоим тук доста време дразнещи се взаимно, опитвайки се да накараме другия да изпадне в несвяст от презрение към другия. Както тя се бе приближила така внезапно към мен и така бързо се бе отдалечила, така и аз реших, че трябва да направя същото.
Бързо се озовах зад нея. Беше малко по- ниска от мен. Приведох се малко, така че устните ми да се отзоват близо да ухото и. Ръцете ми се плъзнаха по раменете и, и се спуснаха надолу по ръцете и.
- Тиа, не дей да ме подценяваш. С едно движение – прокарах ръката си по врата и- с едно докосване – спуснах я малко надолу - мога да те побъркам. – и отново се озовах пред нея.
Усмивката отново се озова на лицето ми. Този път някак си бе по- мила усмивка, по- истинска, дори малко неописуема, но честно казано не се отдалечаваше много от онази побъркващата.
Направих няколко крачки, обикаляйки малкото помещение, докато обхождах стените с пръсти. Когато се озовах на малкият, леко счупен ключ за лампата го натиснах и старата крушка в средата на тавана леко присветна, дразнейки очите ми, след което започна да свети нормално.
- Така е по- добре... Мога ясно да виждам красивото ти, невинно личице.
Облегнах задника си на едно малко дървено бюро и скръстих ръце пред гърдите си. Избутах леко лежащият на средата на стаята с единият си крак и застанах спокойно, сякаш нищо не се бе случило.
- Не... не мисля, че съм те виждал преди. Аз помня добре лица, особено такива, с който съм бил. Явно ти не ги помниш, явно доста сърца си разбила... или направо изяла. – засмях се леко и отново започна тихо да говоря – Може пък да съм някой вещер и сега да ти правя любовна магия. Тиа как може да си толкова сляпа... или вече не си?
Застанах в същата поза, в която бях преди и просто изчаках, за да видя какво щеше да направи милата ми Тиа. Най- вероятно вече се бе досетила какво всъщност съм, а ако не беше е тогава щях да си помисля, че или е пияна или и хлопа някоя дъска, но пък какво от това винаги тези, на които им хлопа дъската са по- изобретателни и дори можех да кажа, че аз съм един от тях. А защо и бях толкова интересен и аз не можех да разбера или може би точно това беше отговора, че бяхме еднакви и на двамата ни хлопаха дъските.
Върнете се в началото Go down
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyПон Мар 11, 2013 2:01 pm

Подсмихнах се, когато чух в мислите му, че му идва да ми прекърши врата. Явно бях успяла да му влезна под кожата и да подразня един такъв непукист като него... Беше си постижение. Викайте пресата да го отрзаи, дайте ми медал и го отбележете тържествено - май досега си беше нечувано нещо подобно... Подсмихнах се отново, облегната на бюрото и просто го наблюдавах. О, явно се мислеше за голямата работа... А уж наричаше мен Госпожица "Коя съм аз". Май в обвиненията винаги пропускахме да видим себе си. Не му правех нищо сега, но май след като бях успяла да го подразня веднъж, то това си имаше последствия. Какво пък.. Усмихнах се, поклащайки глава.
-Кой заблуждаваш, Чаз? След като излъчваш такава невероятна аура тип "Все ми е едно", ще ме извиниш, че ми е малко трудно да повярвам, че си способен да се влюбиш. Нещо ме съмнява някога да си бил влюбен... - наклоних леко глава на една страна, наблюдавайки го замислено, а усмивката след това отново се върна на лицето ми. Повдигнах рамене. -Ако ми хареса би се предполагало тогава, че аз ще се влюбя. Все пак не бих посмяла да се съмнявам в способностите ти да омайваш...
Тук отново се подсмихнах, но този път го прикрих. Наистина не се съмнявах в него, но по-скоро бях напрегната в негово присъствие - той караше всичките ми инстинкти да се събудят, заставайки нащрек и да ме предупреждават за нещо в него, въпреки че все още не знаех точно какво. Още повече се напрегнах, когато се озова зад мен и бях изпълнена по-скоро с някакъв необясним страх, отколкото с нещо друго от движенията му по тялото ми. Въпреки това се постарах да се прикрия и се засмях, обръщайки се към него. Погледнах го в очите, кимвайки усмихнато и му отвърнах
-Добре.. справяш се твърде добре с това да ме побъркаш. Ще знам занапред да не те подценявам. Забележката се приема.
Смигнах му, този път по-скоро добродушно и отново се облегнах на бюрото. Всичко това продължаваше тази вечер и сега просто не ми беше до това. Знаех обаче, че той няма да остави нещата току така и подтиснах импулса си да извъртя очи. Красиво лице - може..., но невинно? Бях всичко друго, но не и това. Нима беше забравил по-ранното си определение, с което ме наричаше? Някак беше странно да съм едновременно кучка и да имам невинно личице, както се изрази. Е, явно той беше пълен с противоречия. Но аз се уморявах от всичко и след последните му думи просто го гледах.
-Ще бъдеш ли така добър да ми обясниш какво имаш предвид, или ще ми кажеш сама да се досетя? - знаех, че най-вероятно нямаше да поясни думите си, казвайки нещо от сорта, че ще е по-интересно така. Не че за мен беше, бях по-скоро... уморена. Да, уморена. Изморена от всичко това, тези маски и собствената си упоритост, която сега ми изглеждаше глупава - изглеждах и аз самата глупава пред себе си.. Но се радвах, че Чаз нямаше как да разбере тези ми мисли. Най-вероятно щеше да продължи с неговото си държание и неговите си необичайни мисли. Наистина беше интересен.
Върнете се в началото Go down
Chaz.
Администратор
Администратор
Chaz.


Male Брой мнения : 223
Дата на активност : 27.01.2013

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyПон Апр 01, 2013 9:34 pm

Все още стоях леко подпрян на полу счупеното бюро, което дори не можех да разбера как ме издържа. Фактът, че в стаята нямаше никаква светлина, освен тази, която излизаше от малката на нищо неподобаваща лампа, която може би стоеше закачена там на тавана от преди сто години ( определено по- малко от възрастта ми, но пак си беше много за предмет. Освен ако... този предмет не беше предмет вампир, въпреки че не знам дали това е възможно ).
Думите на Тиа проникнаха в сърцето ми... я стига. Пукаше ми толкова какво мисли за мен и изобщо за каквото и да е, колкото и е пукало на Афродита за разбитите мъжки сърца. Всъщност това не бе най- добрият пример който можех да дам, но определено от него можеше да се разбере, че не ми пука.
Интересен бе фактът, че още не бях използвал другата си сила, след като тя толкова много ме дразнеше с нейното четене на мисли или както там му беше името. Определено ми беше трудно да помня имена на чужди сили, след като дори моята си няма име, е поне втората де. Хубава бе, че тя не знаеше за моята втора сила и най- вероятно сега се чудеше каква е понеже в моите мисли веднага отиваха при нейните. Беше ми нужно съвсем малко, за да се добера до каквото и да е. В този момент имах огромното желание да знам какво си мисли... След тази мисъл на лицето ми се появи една мъничка усмивка, която предсказваше или нещо много добро за мен или нещо много лошо за другите или и двете заедно. Тоест по принцип те вървяха заедно, защото когато на мен ми се случваше нещо хубаво, на някой друг му се случваше нещо лошо или поне гадно.
Поместих задникът си от бюрото и отидох до Тиа. Усмивката не падаше от лицето ми. С всяка крачка забелязвах как напрежението в Тиа растеше. Най- вероятно се чудеше какво ли се случва. Щом вече бях на невероятно малко разстояние от нея, ръцете ми се озоваха на раменете и. Надвесих се най- нея и бързо устните ми докоснаха нейните, а погледът ми се бе забил в нейният и изсмукваше бързо силата и. Отдръпнах се бързо и отново застанах на място си, обърсвайки устните си сякаш току що бях закусил или пък обядвал. Някак си вкусът и беше омърсен... не знам. Беше странен.
- Не че беше задължително да го правя, но просто не се сдържах отново да те подразня... какъв съм гадняр. – усмивката отново се появи на лицето ми – А всъщност би ли ми казала какво мисля сега... или не можеш.
Толкова беше забавно да гледам отстрани странната и физиономия, която казваше „Какви за Бога ги бръщолевиш“. Може би още дори не беше разбрала, че и отнех силата, но скоро щеше да разбере. Въпреки това аз продължих да говоря.
- Можех да направя всичко само със зрителен контакт, а понякога дори и това не ми трябва, но все пак ти си костелив орех и не знам какво може да ми се случи. Но все пак устните ти имат много странен вкус, така че не мисля да го повтарят.
Погледнах я отново, а от лицето ми не слизаше онази малка гадна усмивка, която в най- лошият смисъл можеше да убие някой, а в най- добрия да го побърка.
Върнете се в началото Go down
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" EmptyНед Апр 07, 2013 8:01 pm

Целувката не ми хареса, а съдейки по действията му, явно това важеше и за двама ни. Повдигнах безразлично рамене и казах
-Брей, явно доста добре си ме разчел, щом вече си преценил, че съм костелив орех... - повдигнах вежди, гледайки го в очите и добавих -Освен това не си особено добър в умението да се целуваш... Бих казала, че е добре, че това няма да се повтори.
Мисли за Марк изпълниха съзнанието ми и изражението ми едновременно омекна и се натъжи. Тогава обаче Чаз попита дали все още мога да чувам мислите му. Що за въпрос?! Автоматично се съсредоточих върху мисловната му дейност, за да доловя отново какво мислеше, но не чух нищо. Нищичко. Нито една проклета мисъл. Беше... тихо. За първи път, откакто се бях събудила вампир, в главата ми беше тихо в нечия компания. Гледах го невярващо, като когато осъзнах случващото се, си поех рязко дъх. Не беше за вярване. Изстрелях се към вратата на стаичката с вампирска скорост и отваряйки я широко, отидох в бара. Заслушах се, но за първи път от толкова много години, в главата ми бяха единствено моите мисли. Невероятно... Върнах се в малката стаичка при Чаз и все още го гледах невярващо.
-Как... как по дяволите направи това? - срещнах погледа му, гледайки го все така невярващо. Бях изумена. Никак не очаквах подобно нещо. Спокойствие... и единствено моите си мисли. Не се бях чувствала толкова близко до нормалното от времето, когато все още бях човек. Нямаше съмнение, това определено беше невероятно. Бях спокойна и не се налагаше да съм скована и напрегната, за да игнорирам чуждите мисли - за първи път, още от началото на вампирския ми живот... Наблюдавах лицето на Чаз, развълнувана. Усещах как неочаквано ме обзамат признателност и благодарност. Докато го гледах в очите, му се усмихнах - истински, за първи път, откакто се бяхме срещнали тук в бара, по начина, по който се усмихвах само и единствено на Марк. Нарочно използвах човешка крачка, вървейки към него и без да се съобразявам или замислям как ще реагира, го прегърнах признателно.
"Благодаря ти." - помислих го, макар да не бях сигурна дали наистина беше направил това, което си мислех и дали можеше да ме чуе. Със сигурност не мислех да го целувам отново, дори и по бузата, но бях твърдо сигурна, че той нямаше представа какво беше направил за мен. Чувствах се странно, но сега можех да контролирам мислите си, действията и реакциите, без да се напрягам да игнорирам непрестанно досадните чужди мисли. Дори не бях наясно колко ме бе изтощавало това психически досега, докато Чаз не премахна дарбата ми. По дяволите, това същество, в която компания бях, обикновено беше нещо друго... Бях го подценила и може би го бях преценила грешно. Но да не се отплесвам. Пуснах го, все още усмихвайки се широко. Идваше ми да отида до някой прозорец, да го отворя и да дишам ли, дишам, най-накрая на спокойствие. Чувствах се странно свободна. Но в тясната стаичка нямаше прозорец, а и той най-вероятно щеше да ме изгледа, сякаш съм полудяла. Не, че ми пукаше де... А и нали и на него не ми пукаше за нищо и никой, така че какво толкова. Ухилих се, някак твърде доволна. Може би той не беше предвидил реакцията ми, но все пак му бях признателна. Тази тишина в главата ми беше толкова нова... и ненормално хубава.
-Чакай, това временно ли е, или..? - погледнах го отново, някак объркано, един вид чакайки обяснение от негова страна. Исках да знам все още и как го беше направил, но някакси нямаше да се учудя, ако отново откажеше да ми каже и говореше с недомлъвки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Heaven" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Heaven"   Бар "Heaven" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Heaven"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: Барове-
Идете на: