World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Лекси
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Thia Stevens
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Marc de Valder
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Елодия
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Chaz.
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Алдур
Къщата на Lucifer - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Lucifer - Page 2 I_voting_barКъщата на Lucifer - Page 2 I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Къщата на Lucifer

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 12:30 pm

- Радвам се, че съжаляваш. Обаче, едно не ми е ясно. Как стана така, че да се срещнем? Както и да е. - подсмихнах се и я погледнах след като седна. Обаче какъв беше въпросът, който ми зададе.. Защо го зададе..
- Та, мисля че ми се е случвало да забравям, че имам сестра. Без да се обиждаш. Просто нали знаеш как след дълго време хората не се виждат и се забравят. Същото е и при мен.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 12:46 pm

- Отговора е съвсем прост, драги ми Луцифер! Срещнахме се благодарение на съдбата!
Ло се засмя и погледна през прозореца. Обожаваше да имитира Шерлок Холмс, макар рядко да ѝ се получаваше сполучливо.
- Впрочем...съжелявам за този странен въпрос. Просто изеднъж ми се изплъзна от устата. Както и да е! Какво искаш да правим днес? Ти решаваш, но да те предупредя...няма да влизам в ролята на малка руса вещица отново! Все още си пазя костюма, но първо - не ми става и второ - вече не съм така сладка както преди 10 години!
Луцифер я погледна учудено. Явно не си спомняше! Беше нормално. На Ло също ѝ се губеха някои детайли. Тя изтича до стаята на Луцифер и взе една снимка от чантата си. Отново слезе долу и му я подаде.
- Това сме аз и ти, преди 10 години, в деня преди Хелоуин. Толкова се радвах, че бях облякла костюма си няколко дни преди самия празник. Тогава бях единственото момиче, което не е облечено като принцеса или балерина. А ти така и не пожела да си ми помощник магьосник!
Елодия се намуси, но после се разсмя при спомените от детството им.
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 2:31 pm

- Сега като ми показа снимката се сетих за какво говориш. Обаче не исках да се занимавам с такива детински работи. Просто не ми харесваше да обикалям къщите като идиот, търсещ нещо за ядене. Не виждах никакъв смисъл. - подсмихнах се и прокарах ръка по лицето й, след което я целунах по устните. - Тази целувка е заради това че се срещнахме. - засмях се и после седнах на дивана.
- Ти избирай къде ще ходим и какво ще правим. Разчитам на теб.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 4:38 pm

- Хей! Не съм те карала да обикаляш с мен, а просто да се облечеш като магьосник!
Ло се хвана за главата. Този човек я изкарваше извън контрол. В известна степен тогава тя искаше Луцифер да обикаля с нея из къщите, да събират бонбони и похвали за хубавите костюми, но той беше по-голям инат и Ло се отказа.
- Иде ми да те удуша, но ще си разваля хубавия маникюр! - Тя му показа съвършено извитите си розови нокти, а после се усмихна. - Глупав Луцифер!
Тази фраза се появяваше доста често в главата ѝ, но може би ситуацията не беше достатъчно глупава за да я каже. Въпреки всичко, Ло я произнесе тихо и нежно, сякаш казваше на някого, че го обича. Не таеше никакви лоши чувства към Луцифер. Колкото и да я дразнеше на моменти, тя винаги го е обичала. А след като и той я допусна в сърцето си, любовта ѝ към него стана по-силна. Тя поклати глава и тръгна към стълбите.
- Държиш се детински. Защо веднъж ти не измислиш нещо забавно? Изненадай ме! Вече аз разчитам на теб!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 4:44 pm

- Ти добре разчиташ на мен, но искам ти да измислиш нещо, окей? - подсмихнах се и я погледнах. Тя беше наистина променена. - Това че си искала да обикаляш къщите с мен, не значи, че аз съм искал да се разхождам като идиот със своята сестра. Такива работи не ми харесват. Между другото. Понякога ми се иска и да си имам деца. - засмях се. - колкото и глупаво да е ( Very Happy ) или пък дори едно гадженце няма да ми навреди. Ти ще бъдеш ли майката? - засмях се аз отново с шеговит гласец в изречението.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 5:01 pm

Ло седна на последното стъпало и отпусна главата си върху коленете.
- Братко, ти си безнадежден! Обясни ми как очакваш да си намериш свястно гадже, като очакваш другите да ти измислят плана за деня? Напъни си мозъчето, ако изобщо още го имаш и измисли какво да правим днес преди да съм станала като портмонето на баба ми!
Луцифер сякаш не я слушаше и започна да ръси едни бисери, като накрая зададе един доста странен въпрос.
- Аз! Да съм майка!? Виж сега. Първо - аз съм ти полусестра и не може дори да сме гаджета, освен на шега. Второ - за нищо на света няма да си съсипя тялото преди да съм си намерила гадже и да съм сигурна, че няма да ме зареже след седмица. И трето - знам, че се шегуваше, но изпивах странната нужда да ти поясня тези неща.
Ло стана от стъпалото и отиде зад Луцифер. Сложи ръцете си върху главата му и затвори очи.
- Със силата, дадена ми от...мен, ти заповядвам да си напънеш мозъка или ще ти забия толкова силен шамар, че ще видиш звезди посред бял ден!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 6:40 pm

- Хоох? Не мога да се напъна да мисля. Сериозна приятелка може и да не си намеря, но пък това, че си ми полусестра, не значи, че не можем, нали? - засмях се още веднъж след тези думи. Явно в главата не ми се зараждаха други работи освен момичета, поне днес. Сложих ръка на главата й и отново я разроших.
- Знаеш ли, че това мога да го правя по цяяяяял ден? - подсмихнах се и я бутнах до мен на дивана.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 8:00 pm

- Глупчо! Естествено, че не можем! Ще можем само ако се окаже, че нямаме никаква роднинска връзка. Пък и съм 100% сигурна, че вече си набелязал някоя. Е, коя е щастливката? Не, не ми казвай! Да не е някоя от близначките? Лин? Лекси? Може би е Лекси...все пак с Лин се познавате от доста време. Но може пък точно заради това да харесваш нея!
Ло започна мислено да си представя Луцифер до всяко едно момиче, което познаваше, но Лин и Лекси му подхождаха най-много.
- О, милостиви Луцифер, кажи ми коя е твоята избранница, която ще те придружи до гроба!
Тя се свлече на земята. Главата я болеше, защото тя не знаеше почти нищо за брат си, а когато му зададе някой личен въпрос, той веднага сменяше темата. Изведнъж Луцифер разроши косата ѝ и прекъсна мислите ѝ.
- Ти! Кога ще престанеш с това?! И защо, за Бога нямаш коса?! Ти си ужасен! Не ми казваш нищичко за себе си и не спираш да ме дразниш! Защо само на мен се падат такива!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 8:13 pm

- Коя харесвам? Никоя. Все още си нямам избранничка, с която да споделям щастието. - подсмихнах се. - И не.. Не е нито Лин, нито Лекси. Лин ми е приятелка от доста време, а и не искам да си разваляме отношенията с нея. - разроших косата й, а тя започна да се агресирва. Хехе, беше сладка като се ядосваше. Пита ме мен дали си харесвам някоя, а дори тя не знае какво иска от живота.
- Боже, толкова си наивна, както винаги. - отново сложих ръка на главицата й, но този път не я разроших, защото косата й ставаше като на бездомник.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 8:30 pm

- Оооо, я стига! Ти мъж ли си или какво? Как така не си харесваш никоя? За Лин и Лекси разбирам, но все някоя трябва да ти е привлякла вниманието!
Ло започна да му се чуди. Той си беше луда глава и тя започна да живее на принципа "Очаквай всичко за да не те изненадат". Но това...беше го сложила като някакъв вариант, но пак я изненада. Искаше ѝ се да види брат си изчервен, когато започва да говори за някое момиче. Но все пак говорим за Луцифер! Той не показва чувствата си толкова лесно.
- Зарежи! Сигурно си минал на другия бряг! - тя се засмя и го бутна леко. - Посрамваш себе си и мен! Я какъв си красавец, а още нямаш приятелка! Хм! Или ме лъжеш или спешно се нужаеш от моята помощ! А повярвай! Ако се намеся аз, до една седмица ще ти намеря някоя! Но не давам гаранция за свястно момиче и дълготрайна връзка!
Може би грешеше. Имаше приятели, на които успя да помогне да започнат или продължат връзката си с някого, но не ставаше за седмица. А и въпросните човечета се познаваха, така че това улесни работата ѝ. Ло отново избухна в смях. Едвам се сдържаше да бъде сериозна. Смееше се на възможността Луцифер да е минал на другия бряг. Абсурд! След известо време се поуспокои и възвърна нормалното си държание.
- Хей, реши ли къде ще ходим?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 10:16 pm

- Хлапе, знаеш ли какъв друг бряг ще ти покажа? - подсмихнах се и отново разроших косата й. - Ще ти покажа аз какво е изтезание. - засмях се, но нямаше да й правя кой знае какво. Както лежеше на дивана започнах да я гъделичкам. Ето че отново започна да се гърчи и едвам поемаше въздух от смях.
- Е, хайде на бас, че не можеш да ме уредиш с момиче? - подсмихнах се й продължих да говоря. - Пък и още не съм измислил къде ще ходим. Нямам си и на идея. Някакви предложения?
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 8:20 am

- Не! Спри! Милост! Имай милост!
Ло едвам говореше. Луцифер беше все така досаден и продължаваше да разрошва косата ѝ или да я гъделичка. А щом започне да я гъделичка, няма измъкване. В такива моменти Ло се пазареше или го умоляваше, въпреки че рядко имаше ефект. Когато Луцифер най-накрая спря да я гъделичка, тя отиде в другия крй на стаята и се опита да нормализиа дишането си, докато той подхвана темата с момичетата.
- Виж, аз лесно ще ти намеря момиче, което ще бъде свястно и сладко, но съм 100% сигурна, че напук на мен няма да я харесаш. Имам една приятелка, която е просто невероятна. И доколкото си спомням с нея се разбрахме да живеем заедно в имението. Тя ми е най-добрата приятелка. Виж! Това е тя!
Ло бръкна в джоба си и ивади телефона си. Отиде до Луцифер и му показа различни снимки, но които тя и Суки се правеха на олигофренчета, играеха на карти или просто се усмихваха на камерата.
- Сладка е, нали?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 12:09 pm

Можела да ми намери момиче? Това трябва да е шега. Сестричката ми да ми урежда връзки. Това беше просто абсурдно. Все някак щях да завържа някоя мадама. Пък и не смятам да живея сам до края на дните си.
- Знаеш ли, по-добре не ми намирай приятелка. Аз и без това не смятам да умирам сам. Ти не се тревожи за мен, а си намери приятел. Иначе наказанието е - отново тормоз. - засмях се, но естествено не може аз да й определям съдбата. Тя сама ще си реши дали ще намира сродна душа или не.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 12:22 pm

- Я виж ти! Да не би милото ми братче да се е загрижило за мен? Ауу, колко сладко! Но...замисли се! Ако ме тормозиш постоянно, аз ще съм заета да ти се дразня и да ти отмъщавам по някакъв начин и няма да ми остане време да си намеря приятел. Погледнато реално, съм права! А и щом не искаш, няма да ти помагам в издирването на сродната ти душа. Ти губиш!
Една самодоволна усмивка изгря на лицето на Ло. Тя стана от дивана и седна по турски в средата на стаята.
- Сега, видя се че няма да измислиш нищо в близките...незнам, 200 години, така че ако обичаш ме остави сама да медитирам и да си направя йогата. А ако искаш да останеш, ще трябва да правиш нещата, които правя аз или да си седиш на дивана мирно и тихо. Но като казвам тихо...имам предвид СЪВСЕМ ТИХО! Е, какво решаваш?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 12:26 pm

- Какво решавам? Хъмм.. Да видим. Ще измисля нещо докато правиш йога. - засмях се. Грейна една почти фалшива усмивкана лицето ми и седнах на дивана. Интересно ми беше какво ще подготви бъдещето за мен. Или пък какво изобщо ще стане в бъдещето. Излегнах се на дивана и затових очи мислейки си за бъдещето.
- Ако пък случайно не си намеря приятелка, нищо чудно просто да си остана самичък. Няма какво да се направи срещу съдбата. - подсмихнах се и отново продължих да обмислям бъдещето.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 12:35 pm

Да си остане сам? Ло често се беше шегувала така, че накрая ще си умре сам като птица, но да го чуе от него...Това си беше прекалено!
- Луцифер, не говори така! Майка ми често казваше: "За всяка врата си има ключ". Следователно и ти, и аз ще си намерим някого, рано или късно.
Тя се примъкна до стената и направи челна стойка. Издиша дълбоко и се провикна:
- Хей, ела да опиташ! Трябва малко да се развеселиш! Я се усмихни! Обещавам ти, че след йогата ще излезем навън. На пазар, на дискотека, на кафе. Където кажеш! Само искам да си усмихнат, окей?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 1:20 pm

- Хъм? Ти бъзикаш ли се с мен? Не съм нацупен. Даже съм си усмихнат. Не ми пречи изобщо. - подсмихнах се отново, а когато я дочух, че се разхожда, отворих едното си око и я гледах как прави челна стойка. Боже, забавна е.
- Челна стойка? Хе-хе. Не и в никакъв случай няма да направя такава идиотщина. Но пък от друга страна, ти изглеждаш доста глуповато в момента. - засмях се и си пуснах ръката на дивана. Взех дистанционното от масата и пуснах телевизора.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 1:39 pm

Тя затвори очи и въздъхна.
- Може да изглеждам "глуповато", но благодарение на това ти все още си жив! По този начин се успокоявам. Предполагам, че ако не го правех ежедневно, нямаше да ти търпя глупостите толкова дълго и вече щеше да си...
Ло си замълча и се отпусна бавно на земята.
- Луцифер, какво ще кажеш да дойдеш с мен до имението?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 EmptyЧет Мар 21, 2013 1:58 pm

Щял съм да бъда какво? Това момиченце все още ли си мисли, че ще ме нарани. Много добре знае, че не може да стане такова нещо.
- Хей, нали разбираш, че дори и да ти се иска няма да ми направиш нищо? Пък да не говорим ако искаш да ме убиеш някой ден. - засмях се и отговорих на въпроса й, който касаеше имението й.
- Добре. Ще те придружа до имението.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Къщата на Lucifer - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Lucifer   Къщата на Lucifer - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Lucifer
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lucifer Hell
» The House of Lucifer
» Lucifer's Cell Phone

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: Къщи-
Идете на: