World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Имението "Капоне" EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Имението "Капоне" EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Имението "Капоне" EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Имението "Капоне" EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Имението "Капоне" EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Имението "Капоне" EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Имението "Капоне" EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Имението "Капоне" EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Имението "Капоне" EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Лекси
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Thia Stevens
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Marc de Valder
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Елодия
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Chaz.
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Алдур
Имението "Капоне" I_vote_lcapИмението "Капоне" I_voting_barИмението "Капоне" I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Имението "Капоне"

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyВто Мар 12, 2013 3:15 pm

Имението "Капоне" 71133885

Приемната
Имението "Капоне" 85088727

Коридор
Имението "Капоне" 54103988

Стълбище
Имението "Капоне" 22502731

Кухня
Имението "Капоне" 72336665

Трапезария
Имението "Капоне" Photoverybig41526

Стая за гости
Имението "Капоне" 53848197

Баня за гости
Имението "Капоне" 68797943

Стаята на Елодия
Имението "Капоне" 33350121

Банята на Елодия
Имението "Капоне" 54355610

Игрална зала
Имението "Капоне" 90810505

Върнете се в началото Go down
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyЧет Мар 21, 2013 2:56 pm

Ураа! Най-накрая успях да го изкарам от къщата! Този човек явно обича еднообразието. Два часа не можа да измисли какво да правим и къде да отидем. След като стигнахме имението започнах да ровя из чантата си и накрая намерих ключовете. Отключих входната врата и я отворих широко.
- Заповядай в скъпия ми дом!
Добре, може би пресилих нещата. Имението наистина беше доста красиво отвън, както и отвътре. Отне ми доста време за да го обзаведа както на мен ми харесва и ето, че сега се е получило великолепно. Взех моето яке и това на Луцифер и ги закачих.
- Хей, искаш ли нещо за пиене или хапване?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyЧет Мар 21, 2013 3:53 pm

Еха, не очаквах, че ще има такова имение. Е, не съм и очаквал нещо по-малко.
- Харесва ми. И не. Не искам нищо за ядене или пиене. Кажи къде е дивана да се излегна. Изморен съм. Тази нощ ще я прекарам у вас, става ли? - подсмихнах се. - Все пак трябва да ми върнеш услугата, че претърси целият ми дом. - засмях се и издишах дълбоко.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyЧет Мар 21, 2013 4:11 pm

Да е изморен? Милият, той днес свърши толкова много работа! Завъртях го на 180 градуса и му посочих двата големи бели дивана в средата на стаята.
- Това е диван! Но не разбирам от какво тоооолкова си изморен. От лежане? От тормозене на девици?
Засмях се тихо и оставих чантата си на масичката. Тук се чувствах като в кралство. Имението беше огромно и беше лесно да се пообъркаш. Казвам го от личен опит.
- Нямам нищо против да останеш! Но да ти поясня: на първия етаж е приемната или т.нар. хол, където сме в момента, кухнята и трапезарията, на втория етаж са спалните, баните и игралната зала, а на третия етаж са едни малки стаички в които съм прибрала стари картини, кашони и едни тайни неща. Та, къде ще спиш? В моята стая или в стаята за гости?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПет Мар 22, 2013 10:19 pm

- Мисля че ще спя тук. Все пак нямам работа в твоята стая. Това не е моят дом, че да спим в една стая, нали? - подсмихнах се и я съборих до мен. - Е, може би ще спиш и ти при мен? Тук в тази стая? Или ще си останеш там където си спала и до сега? Между другото. Искаш ли да ходим някъде? До някой магазин? Може би искаш да пазаруваш нещо. Дрехи, храна, обувки? - подсмихнах се и отново се отпуснах на дивана.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyСъб Мар 23, 2013 5:06 am

Поклатих отрицателно глава. И по смъртно няма да го оставя да спи на този диван.Веднъж се опитах и на сутринта всичко ме болеше. Да не говорим, че почти не спах.
- Ти си мой гост и брат. Следователно ти няма да спиш на това дяволско творение. И стаята за гости, и моята са достатъчно големи за да поберат и двама ни. Ако искаш се качи горе и си харесай някоя. Там ще спиш!
Станах от дивана и погледнах часовника си. Беше почти обяд. Значи ще готвим.
- Докато ти разгледаш на спокойствие, аз ще сготвя...нещо. А що се отнася до пазара - аз си имам всичко. Хладилника ми е зареден, а гардеробът ми не може да се затвори от дрехи и обувки. Фактически не ми трябва нищо. Но ако ти искаш нещо, кажи и ще отидем, окей?
Отидох в кухнята и отворих хладилника. Започнах да оглеждам рафтовете, но нищо не ми идваше в главата.
- Луцифер, ако искаш можеш да ми помогнеш с обяда. Например като ми кажеш какво ти се яде.
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyСъб Мар 23, 2013 5:15 pm

- Знаеш ли? - провикнах се от дивана. - Ще остана да спя на дивана. Ако пък не ми даваш те оставям ти да ми избереш стая. Колкото до храната, също не ми пречи какво ще правиш. Всичко ще ям. - подсмихнах се и останах легнал. - Защо пък си мислиш, че дивана не е удобен. На мен ми е таман. Ще мога да се наспя. Все пак, различавам се от теб. - засмях се и започнах да местя програмите на телевизора.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyСъб Мар 23, 2013 5:34 pm

Взех една средно голяма купа и я напълних с ледено студена вода. Промъкнах се тихо зад Луцифер и изсипах водата върху него. Започнах да се смея, но същевременно съжелявах, че намокрих диавана. Все пак е вода, така че ще изсъхне.
- Прав си братле! Ти се различаваш от мен, но аз теб не!
Отново започнах да се смея. Изведнъж видях Луцифер изправен до дивана, гледащ ме разярено. Смехът ми секна и след него остана само ехото, което малко по малко утихна. Започнах да правя бавни крачки назад, а той също бавно се приближаваше. Нямах избор! Трябваше да бягам! Обърнах се и бързо хукнах по стълбите нагоре. Обърнах назад за секунда и видях, че Луцифер тича по петите ми. Признавам си станал е по-бърз отколкото помня. Тази гонитба ми напомняше точно на това - на детството. Само дето тогава тичахме по улицата или градината.
- Няма да ме хванеш! - извиках през рамо и продължих да тичам. Вече бях на втория етаж. Огледах се набързо и се насочих към игралната зала. Отидох зад билярдната маса и клекнах, като се долепих до нея. Определено щеше да стане интересно!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyСъб Мар 23, 2013 5:41 pm

Това момиче наистина ме ядосва. Продължава ли, продължава да се закача. Не вярвам толкова много да съм й липсвал. Започнахме да се гоним. Видях как се скри зад билярдната маса, но въпреки това се направих на отплеснат и започнах да викам.
- Ло? Лоооо? Ло, къде си? Ела, няма да ти направя нищо. - и уж неволно, стигнах до нея и я вдигнах на масата, след което едната й част легна на масата, а другата си остана в изправената позиция. Започнах да я шляпам по дупето ( хохо Very Happy ), a на всичкото отгоре се чуваше как вика и моли.
- Няма да те оставя така лесно, нали знаеш? - засмях се и продължих.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyСъб Мар 23, 2013 7:25 pm

Е, не! Този човек премина границата. Хванах ръката му и впих ноктите си в кожата му. Обърнах се по гръб и се изправих до седнало положение.
- Чуй ме братле! Това нещо може да го прави само и единствено гажето ми, което все още нямам. Съжелявам ако бъркам, но не си спомням да се е случвало подобно нещо.
Бутнах го леко назад и стъпих на земята. Опънах блузата си надолу и се усмихнах.
- Сега, ако не възразяваш ще сляза да довърш обяда. Ти ако искаш поиграй малко, а аз ще те извикам когато приключа. - потупах го по рамото и наоколо хвръкнаха няколко малки капки вода. Погледнах към килима. Беше доста мокър. Хванах Луцифер за ръката, като го изведох в коридора и му посочих стаята в дъното.
- Това там е банята. Изкъпи се на спокойствие. След като излезеш ще се преоблечеш в сухи дрехи.
Той ме погледна въросително. Явно се отнасяше за сухите дрехи. Влязох в една много просторна стая, която беше и моя и отворих бялата ракла до прозореца. Извадих една сива тениска, обрисувана с графити и едни широки дънки. Естествено дрехите бяха мъжки, но сега не е времето да обяснявам. Натиках дрехите в ръцете на Луцифер и слязох в кухнята.
- И не се бави много!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyНед Мар 24, 2013 3:06 am

- Мерси, че ме намокри. И въпреки, че аз не съм ти гадже, не е като да нямам правото да те удрям по дупето, нали? - провикнах се от банята. Пуснах си водата и за може би малко повече от десетина минутки излезнах. Облякох тениската, която тя ми даде и заминах към кухнята. Погледнах, но сестра ми я нямаше.
- Хей, Ло, къде замина? Да не ме остави сам в къщата? - и след тези думи отново застанах на телевизора.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyНед Мар 24, 2013 12:32 pm

Качих се до стаята си. Всъщност търсех Персия. Из цялата къща я нямаше. Чух, че Луцифер е излязъл от банята и слязах долу.
- Няма проблем! За теб винаги! Впрочем, виждал ли си...
Луцифер се беше излегнал на дивана и гледаше телевизия, а котката се беше качила на облегалката и го дебнеше.
- Персия! Къде скиташ? Знаеш, че не е хубаво да дебнеш хората!
Взех я на ръце и седнах на другия диван.
- Луцифер, това е Персия! Обича да дебне хората и след това започва да с играе с тях. Лошото е, че нейните игри са малко..как да кажа..груби. Но вече е много по-спокойна. Взех една малка четка от масичката и започнах да реша Персия. Това беше успокояващо. Самото действие как гребенчетата минаваха по козината, комбинирано с ритмичното мъркане на котката..беше великолепно.
- Луцифер, когато бяхме у вас, аз сготвих. Сега е твой ред! Ако не се ориентираш кое къде е, ще ти помогнем. Но ти ще готвиш! Междувременно е измисля къде ще спиш!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyНед Мар 24, 2013 6:11 pm

"Какво ще готвя ли? Защо аз? Мразя да готвя, макар че може и да съм добър в това." Заминах към кухнята. Започнах да претърсвам шкафовете. Видях, че има достатъчно картофи, имаше и мляко и всичко нужно за това, което искам да направя. Извадих една голяма тава с правоъгълна форма. Нарязах картофи, след което ги сложих в тавата. След това дойде ред на каймата, чушките и всичко друго. Залях ги с мляко и ги сложих в печката. След около 1 час беше готово. Извадих тавата и оставих да изстива. Извиках Ло.
- Яденето е готово. Може би не е добро, но.. - подсмихнах се и заседнах отново пред телевизора, чакайки яденето да изстине.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyНед Мар 24, 2013 6:58 pm

Поклатих глава. Луцифер беше типичен, мързелив мъж. Все пред телевизора.
- Много си мързелив! Но все пак сготви нещо! Да видим какво е! Но ще ми помогнеш за масата!
Отидох в кухнята и взех две чинии, прибори и чаши. Но изведнъж ми се прииска да пия алкохол.
- Хей Луцифер, какво ще пиеш? Шампанско? Уиски? Вино? Червено или бяло?
Горе в игралната зала имаше бар с доста алкохол. Поне съм сигурна, че няма да ми е тъжно. Персия постоянно ходеше по петите ми и жално мяукаше.
- Миличка, ще ядеш по-късно!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПон Мар 25, 2013 10:57 am

- Какво ще пия ли? Каквото ми налееш. На всичко съм съгласен. Затова избирам изборът да е твой. - подсмихнах се и се помъчих да привлеча вниманието на котката, която след малко се домъкна при мен. Започнах да я галя, но явно не ме хареса и когато подадох пръст, ме захапа. На всичкото отгоре ме и удраска след това.
- Ло, тази котка не ме харесва.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПон Мар 25, 2013 8:04 pm

Започнах да се сме като някаква истеричка. Абе направо си плачех за лудницата. Персия беше ангелче и обичаше всички. Особено ако става дума за целодневно галене.
- Луцифер, това е абсурдно!
Показах се от кухнята и видях котката, цялата настръхнала, а по ръката на Луцифер имаше драскотни.
- О, Боже! Аз...съжелявам! Не знам какво я е прихванало! Обикновено се държи съвсем различно!
Бях наистина шокирана. Не знаех какво да кажа или да направя. Затова свалих Персия от дивана и я затворих в стаята ми. После взех дезинфектант и няколко лепенки и отидох на дивана при брат си.
- Виж, аз наистин съжелявам! Ще се оправим! Персия ще свикне с теб! Или поне ще ѝ се наложи. Доста добре те е одраскала! - засмях се тихо и промих раните, след това залепих лепенки, където беше нужно.
- Готов си! Хайде да хапнем, защото съм доста гладна!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПон Мар 25, 2013 8:25 pm

- Не му е времето за тревога, момиче. Не усещам болката. Спокойно. Ако не се спогодя с котката... Ще я убия. - подсмихнах се и взех чинията си и я сложих на масата. Намачках си мусаката, за да изстине малко по-бързо. А и ще ям може би повече.
- Хайде. Благодаря за храната. - след думите започнах да се храня.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyВто Мар 26, 2013 1:59 pm

- Радвам се, че не се сърдиш! Но въпреки всичко, няма да ти позволя да я нараниш! Имам дарба, която ще те убие за секунда. Като споменах дарби..твоята какво е?
Усмихнах се и взех чинията му, после взех и моята и тръгнах към трапезарията. Бях свикнала да ям там, пък и трябваше да разведа Луцифер. Не се знаеше колко дъго ще остане.
- Този път ще ядем в трапезарията!
Казах през рамо и продължи към стаята. Влязох вътре и оставих чиниите.
- Ти сядай там, а аз тук. - Посочих на Луцифер стола, разположен в другия край на масата, а после седнах. Раздробих храната за да изстине и я опитах. Въздъхнах и погледнах Луцифер с усмивка.
- Братле, колкото и да не искам да ти го призная, справил си се доста добре! Поздравления!
Продължих да се храня. Изядох половината и избутах чинията си към Луцифер.
- Аз отивам да се изкъпя. Ти е нахрани на спокойствие, а след това гледай телевизия или се занимавай с нещо!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyЧет Мар 28, 2013 7:04 pm

- Добре. Отивай да се къпеш. Аз ще се оправя тук. Но внимавай, защото дебна в гръб. - засмях се като си довърших мисълта. - Пази се в банята. - Ло замина да се къпе, а аз продължих да се храня. За може би около пет минутки си довърших храната, а после изядох и нея. После се върнах в кухнята и измих всичко. Отворих хладилника, за да търся бира, но единственото, което имаше вътре бе уиски и ракия. Нямах избор. Трябваше да избера нещо. Взех уискито и си налях в една чашка, след което сложих и две кубчета лед. Върнах се в хола и пуснах телевизора.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПет Мар 29, 2013 7:37 am

Изкъпах се сравнително бързо. Предвид факта, че обикновено се бавя по половин час...сега това си беше направо рекорд. Взех една кърпа и я увих около тялото си. Отворих вратата на банята и топлия, влажен въздух изпълни къщата, а на негово място се настани един доста по-хладен. Миризмата на карамел и кокос мина през всяка една стая и накрая се усещаше отвсякъде. Влязох в стаята си и заварих Персия, лежаща на земята. За повечето котки това е нормално, но точно тя винаги спи на леглото при мен. Освен когато е тъжна или е сгафила. Тя вдигна главата си и ме погледна с големите си зелени очи.
- Съжелвам, но сама си си виновна! Не трябваше да го хапеш! Все пак ми е брат! Рано или късно ще ти се наложи да свикнеш с него!
Обляках си бледорозовата копринена нощничка и слязах долу. Отидох до кухнята да си взема вода, а после отидох при Луцифер.
- Малко съм изморена, затова ще си лягам! Леглата в двете стаи са оправени, така че просто влизаш и лягаш. Ти решавай къде ще спиш! - Прозях се и се запътихкъм стълбите. - Не че имаш голям избор - или при мен, или в стаята за гости!
Отново се качих в стаята си и се мушнах под меките завивки.
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПон Апр 01, 2013 11:04 am

Това беше странен избор. При нея или в стаята за гости? Какво пък ще ми направи ако си легна в стаята за гости. Свърших с каквото се занимавах и тръгнах към стаята, в която ще спя тази вечер. Нещеш ли по пътя ми се появи котето на Ло. Клекнах и го повдигнах.
- Е, какво търсиш тук? Ходи при Ло. - котето измяука и я оставих на земята. Отново се запътих към стаята за гости, а котката ми се изпречи на пътя. Показваше ми, че иска да спя при Ло. Буташе ме, дърпаше ме, но накрая не се отказа. Нямаше какво да направя. Отидох при Ло и се мушнах под завивките.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПон Апр 01, 2013 12:25 pm

Тъкмо бях придремала, когато чух мяукането на Персия. Но беше в коридора. Странно, как ли се е измъкнала? Сигурно когато слязах до хола е излязла. Но защо ли мяукаше? Тъкмо да отида да проверя и вратата на стаята се отвори. Луцифер влезе и легна на леглото. Отворих очи и се разсмях тихо.
- Не можеш без мен, нали?
Продължих да се смея, а след това се обърнах по гръб. Завесите бяха дръпнати и сребърната лунна светлина навлизаше през прозорците. Стнах и отидох до прозореца.
- Гледката е невероятна! - въздъхнах, а след това рязко дръпнах завесите. Стаята се обви в мрак. - Жалко, че няма да ѝ се насладим!
Тръгнах към леглото и се пронах върху него, при което то запружинира нагоре-надолу. Метнах завивката върху себе си и затворих очи. Но не можех да заспя.
- Луцифер, спиш ли? - прошепнах тихо, но не получих отговор. Приближих се и го прегърнах, като сложих главата си на рамото му. Признавам си - колкото и да ме дразни понякога, все пак ми е брат и много го обичам.
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyПон Апр 01, 2013 9:40 pm

Правех се на умряла лисица докато Елодия се разкарваше напред-назад. Чух много ясно думите "Не можеш без мен, нали?" и ми стана смешно. Сдържах прилива от смях, който се издигаше от вътре, а след това следях всяко нейно движение. Когато ме попита дали спя, отново се направих на луд и малко след това усетих как тя сложи главата си на раменете ми и ме прегърна. Подсмихнах се и прошепнах.
- Аз ли не мога без теб? Явно е точно обратното. - казах й, след което се обърнах с лице към нея и също я прегърнах. Не се сдържах да й разрожа косата, но нямаше как да стане. Погледнах я в очите, а после я целунах по челото.
- Лека нощ.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyВто Апр 02, 2013 7:11 pm

Станах рязко и кръстосах кръка по турски. Бутнах Луцифер и той отвори очи.
- Луцифер, хайде да си говорим! Както когато бяхме малки!
Преди си говорехме до сутринта. Понякога се случваше да не спим по цели нощи. Повечето от разговорите ни преминаваха в разни уговорки. Уговорки, с които с опитвах да го накарам да ме заобича. Двамата бяхме много различни. То и сега не сме много еднакви, но пораснахме и мислим по различен начин. Ако някой тогава ми беше казал, ч в бъдеще Луцифер ще ме заобича, щях да пищя от радост. Но ако го кажеха на него...вероятно нямаше да му повярва.
- Луцифер, защо не ме обичаше, когато бяхме малки?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" EmptyВто Апр 02, 2013 11:29 pm

Идваше ми да й отлепя един, че да се чуди и пита защо съм го направил.
- Знаеш ли какви разговори ще ти дам? - погледнах я леко ядосано. Това момиче не беше нормално. Ще ме бутне, за да си говорим. - Не сме малки деца вече. Остави ме да спя. Утре може да си говорим. Колкото до въпроса ти. Не съм те обичал, защото не можех да свикна с мисълта, че имам сестра. Не можех да се осъзная, но когато те срещнах преди няколко дена, реших че не трябва да е така. И естествено от тогава те заобичах. - развалих й косата за пореден път. - Сега ще ме оставиш ли да спя? - казах отново ядосан. - Или ще ме питаш още нещо?
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имението "Капоне" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Капоне"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Гората зад имението.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: Имения-
Идете на: