World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Малкият водопад EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Малкият водопад EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Малкият водопад EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Малкият водопад EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Малкият водопад EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Малкият водопад EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Малкият водопад EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Малкият водопад EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Малкият водопад EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Лекси
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Thia Stevens
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Marc de Valder
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Елодия
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Chaz.
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Алдур
Малкият водопад I_vote_lcapМалкият водопад I_voting_barМалкият водопад I_vote_rcap 
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Малкият водопад

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Thia Stevens
Вампир
Вампир
Thia Stevens


Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

Малкият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Малкият водопад   Малкият водопад EmptyВто Фев 12, 2013 3:29 pm

Малкият водопад Sls0106tinywaterfalland

От някои дори не се считаше за водопад, но мястото беше красиво, усамотено и приятно.


Свободно РП
Върнете се в началото Go down
Алдур
Хибрид
Хибрид
Алдур


Male Брой мнения : 204
Дата на активност : 03.03.2013

Малкият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад   Малкият водопад EmptyНед Юли 28, 2013 11:31 pm

По изключение Алдур се събуди късно. Към 10:30. Стана, избръсна се и си взе душ. После си облече боксерки, чорапи, бял потник и тъмно сини дънки и слезе да закуси. По-скоро да обядва. Направи си палачинки и изяде част от тях с мед и сирене. Другите си остави за вечеря. Беше му почивен ден затова реши да се разходи. Обу се и излезе. Избра да отиде до малкия водопад. Едно много красиво място. Тръгна натам. Вървеше спокойно и скоро стигна до водопадчето. Там седна под едно дърво и седейки се любуваше на красотата на мястото и на чуруликането на горските птички. По някое време измежду дърветата се появи фигура. На момиче.
Върнете се в началото Go down
Alice.
Вампир
Вампир
Alice.


Female Брой мнения : 26
Дата на активност : 15.03.2013

Малкият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад   Малкият водопад EmptyПон Юли 29, 2013 2:26 pm

Тичах. Бях свикнала да бягам, използвайки вампирската си скорост, за да се предвижвам по-бързо. Временният ми дом в Роузбери Топинг беше в хаос и почти бе разрушен, след като пратените от семейството ми ловци ме бяха докопали и там. За капак на всичко и кървях, но не беше за пръв път. Или втори. Схващате идеята... Това беше и причината да се запътя към малкия водопад, за да измия раната отстрани на кръста ми. Спирайки се скоростно на брега на водопада, потопих парче плат и повдигнах блузата си, откривайки дупка от куршум. Ъхх... Раната пареше и ме изгаряше с болка, но бях свикнала - усещането не беше нищо ново. Приближих ръката си с мокрия плат към кървящата рана, но в същия момент усетих, че не съм сама. Рязко се извърнах и с вампирска скорост се дръпнах светкавично назад. 
-Да му се не види, не се ли уморихте вече да ме преследвате? Не ме интересува какво ви е заповядало семейството ми, няма да дойда с вас. Оставете ме на мира! - тонът ми беше сериозен, но тих. Знаех, че можеха да ме чуят, дори и от това разстояние, тъй като бяха като мен - това беше най-голямата досада от цялата работа. И най-големият минус - може би ако не принадлежаха към расата ми, щях да съм успяла да им избягам досега, а не да ме намират всеки път...
Върнете се в началото Go down
http://beautyandthebeast.bulgarianforum.net/
Алдур
Хибрид
Хибрид
Алдур


Male Брой мнения : 204
Дата на активност : 03.03.2013

Малкият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад   Малкият водопад EmptyСря Юли 31, 2013 9:02 pm

Непознатата привлече алдуровото внимание с няколко неща: Първо, че беше вампир. Второ очевидно бе, че  бяга от някого. И трето говореше, най-вероятно на него, на Алдур, тъй като наоколо не се виждаше никой друг неща, от  които хибридът  разбра малко. Но схвана, че го мисли за един от преследвачите си.
- За какво говориш? - попита той ставайки от мястото си. - Нямам нищо общо с, който и да те гони нито със семейството ти. - Любопитно, какъв ли беше проблема. - Нито пък - продължи - , с когото и да е от вида ти. - Е разбира се  познаваше вампири - Бях тук пръв. Нужда от помощ? - запита
Върнете се в началото Go down
Alice.
Вампир
Вампир
Alice.


Female Брой мнения : 26
Дата на активност : 15.03.2013

Малкият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад   Малкият водопад EmptyЧет Авг 01, 2013 12:04 pm

О, чудесно - ще си играем на кой е заел мястото преди другия ли?
Беше първата мисъл на Алис, докато наблюдаваше непознатия. После обмисли думите му и осъзна, че й беше предложил помощ - нещо изключително необичайно, тъй като никой досега не го беше правил, тя винаги се бе оправяла сама. Понечи да кимне, но я спря чувството, че той не е особено доволен от факта, че тя е вампир. А тъй като нямаше власт над това, което е, просто продължи да го наблюдава и без да отговаря на въпроса му, клекна до брега и отново потопи плата във водата.

-Съжалявам - каза, без да го поглежда и обясни
-Няма как да знам, че не си един от тях. Трябваше да проверя.
Повдигна за втори път блузата си, прокарвайки мокрия плат върху раната си и той се напои с кръвта й. Всъщност, нямаше как да е сигурна и че той не я лъже относно това, че няма общо със семейството й, но беше изтощена, изпитваше болка и сега най-големия й проблем определено не беше мъжът, в чието присъствие се намираше. Искаше само да овладее кървенето, за да не я отслаби още повече, да превърже раната и да си намери ново убежище, където можеше да потърси поне малко спокойствие, макар че надали щеше да го получи за повече от 10 минути .. Въздъхна, отметвайки косата си назад с едно енергично движение, но без да използва ръцете си, тъй като те сега бяха в кръв.
Върнете се в началото Go down
http://beautyandthebeast.bulgarianforum.net/
Алдур
Хибрид
Хибрид
Алдур


Male Брой мнения : 204
Дата на активност : 03.03.2013

Малкият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад   Малкият водопад EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm

- Трябваше - съгласи се приближавайки я Алдур с думите й, че е трябвало да провери дали не е от преследвачите й. - На твое място и аз нямаше да съм сигурен.
Направи крачка в страни до едно дърво. В подножието, на което растеше папрат. Клекна и откъсна от нея. На пръв поглед тази папрат, по -скоро мъх, не беше нищо особено, повечето хора и нехора минаваха покрай нея без да й обърнат внимание. Обаче нашият герой беше наясно със свойството й.
- Вземи - подаде на вампирката от набраното, като преди това го намокри. - Сложи го върху раната. Много щипе, но ще спре кървенето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкият водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкият водопад   Малкият водопад Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкият водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: ~~~Гората в края на града~~~ :: Водните местности-
Идете на: