World of various

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Пон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Съб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Нед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Нед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Вто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Нед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Съб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Вто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Нед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Чет Мар 14, 2013 2:10 pm
Top posters
Алисън Ивъл

Лекси

Katherine Pierce

Thia Stevens

Marc de Valder

Елодия

Chaz.

Lucifer Hell

Рок Хауърд

Алдур

Ноември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл

Chaz.

Caroline Forbes

Модератори:

Деймън Салваторе

Дизайнер

Rebekah.

Share | 

Алеите и пътеките в Парка

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Thia Stevens
Вампир
Вампир

Female Брой мнения : 536
Дата на активност : 14.12.2012
Местожителство : Roseberry Topping

ПисанеЗаглавие: Алеите и пътеките в Парка   Нед Яну 20, 2013 10:40 pm

Свободно РП
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Кристан

Female Gemini Cat
Брой мнения : 16
Рожден ден : 23.05.1999
Дата на активност : 11.03.2013
Години : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Алеите и пътеките в Парка   Съб Юли 13, 2013 6:04 pm

Движех се почти безшумно,докато с всяка стъпка се приближавах до основната си цел тази сутрин,а именно парка.
Исках да се отърся от мислите си.Едва ли това щеше да стане в парка.И едва ли звукът на катеричоците и писъците на нечие дете щяха да ме оставят да се отърсвам от тези си мисли.Надали щях и да успея,но както и да е.Може би тук ще се оставя повече на това да се унасям в своя си свят и да се чудя как по дяволите съм правил подобни грешки.
Да!Отидох в парка,за да си почина поне за миг,а то май стана обратното.Аз все пак не съм 'човек',който би могъл да се събуди в леглото и да си помисли за нещо хубаво,и целият му ден да цъфне,като някое цвете.Не,нещата тук стоят по по-сложен начин и едва ли да се излежаваш до късно ще помогне с нещо.Вариант е да легнеш и на сутринта денят да започне от начало.Да,ама не!Това го има само по филмите,а това моето изобщо не прилича на филм.
С поредната крачка вече достигнах до крайната си дестинация.Огледах наоколо и изключително много се зарадвах,че не видях никой познат,защото най-вероятно щеше да ме съди за неща станали в далечното и,или близкото бъдеще.Започнах да вървя бавно и замислено от лявата страна на малката пътечката,когато съвсем случайно пред погледът ми попадна този на едно момиче.
-Здравей-казах аз най-спокойно сякаш се срещам с някой,който съм виждал преди много време.
Вижте профила на потребителя http://angelsdemons.bulgarianforum.net
Alice.
Вампир
Вампир

Female Брой мнения : 26
Дата на активност : 15.03.2013

ПисанеЗаглавие: Re: Алеите и пътеките в Парка   Съб Юли 13, 2013 8:32 pm

Стрелках се измежду дърветата в гората с вампирска скорост, след като най-накрая се бях отървала от преследвачите си. Имах нужда от почивка и най-вече трябваше да ловувам, тъй като имах нужда от кръв, но отложих това за по-късно, колкото и неотложно да беше. Сега на първо място беше това да си събера мислите. Не исках отново да съм неподготвена, когато дойдеха за мен и ме нападнеха. Затова се озовах в парка, като целях да се сливам със смъртните и вървях с тяхната бавна крачка. Стъпвах флегматично, вървейки надолу по една от многото пътеки тук. И макар че бях в дясната й страна, абсолютно сама и до мен нямаше никой, не можех да се отърся от навика да поглеждам през рамо, да съм напрегната и нащрек и да очаквам всеки момент отнякъде да изскочи някой и да ме нападне.
Цялата тази комбинация, плюс жаждата ми като бонус никак не спомагаше за настроението ми. Бях посърнала, психически изтощена и объркана. Определено спешно се налагаше да си събера мислите и да се успокоя. Наложих си да преместя погледа си и вместо зад мен, да гледам напред. Обаче в момента, в който го направих, погледа ми срещна този на непознато момче, което ме поздрави, сякаш се знаем отдавна и сме стари познати. Това предизвика учудване от моя страна и като повдигнах вежди, казах недоумяващо
-Здравей. Ъм .. познаваме ли се? - не ми казвайте, че и той беше нает от семейството ми и искаше да отида с него, но беше решил да пробва нестандартен подход и да не опитва с насилие. Това ме накара да преглътна нервно и като се втренчих в него със сериозно изражение на лицето си, прошепнах едва едва
-Ти не си човек. Роднините ми ли те пращат? Да ме отведеш? - проклех се наум - звучах уморено, и, за мой ужас - уплашено. Предпазливо пристъпих крачка назад, дръпвайки се малко назад от него, като по навик ръката ми се стрелна към гърлото ми - със сигурност той нямаше да опита да ме нарани именно тук, пред очите на смъртните ..
Вижте профила на потребителя http://beautyandthebeast.bulgarianforum.net/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Алеите и пътеките в Парка   

Алеите и пътеките в Парка
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1