World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Jacob and Alison . EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Jacob and Alison . EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Jacob and Alison . EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Jacob and Alison . EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Jacob and Alison . EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Jacob and Alison . EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Jacob and Alison . EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Jacob and Alison . EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Jacob and Alison . EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Лекси
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Thia Stevens
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Marc de Valder
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Елодия
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Chaz.
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Алдур
Jacob and Alison . I_vote_lcapJacob and Alison . I_voting_barJacob and Alison . I_vote_rcap 
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Jacob and Alison .

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:07 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lxv9llGLbU1qmynpd
-Али ? Сладурче ,къде се губиш ?
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:14 pm

Jacob and Alison . Tumblr_ltrck13oFu1qi5axlo1_500
- Аз съм тук . По-точно ти къде се загуби ? Заряза ни без да ти мигне окото .
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:32 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m7ucc2yrWV1qh00hvo2_r2_500
- Не говори глупости Алисън ! Не съм ви зарязал просто се отдръпнах ,така бе най-добре за всички ни..
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:36 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m45xmgjYOC1qip73ao1_r2_500
- Нима смяташ , че това беше добре за мен ? Кой ти каза , че това е правилното решение ?
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:39 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m16h3wzB261qd41g8o1_r1_500
- Не бе ли ти тази ,която ми каза ,че ме мрази ?Не бе ли ти тази ,която искаше да изчезна от живота й ?
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:44 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m7qflpF5j01qjwhrf
- Щом толкова лесно си повярвал на думите ми тогава какво търсиш сега , отново тук ?
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:47 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lzr1ubI9Vz1qd41g8o1_r1_500
- Права си ,но знаеш ли ще ти кажа ...тук съм ,защото още те обичам .
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:51 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m7qffw8sx21qjwhrf
- Нима смяташ , че едно обичам те ще оправи нещата ? Не трябваше изобщо да си тръгваш . Много по-лесно би било .
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:53 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lzfsxkTMeZ1qd41g8o1_r2_500
- Не е така ! Престани да ми го натякваш знаеш ,че имахме нужда от време..
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 6:58 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m7qfo15VTo1qjwhrf
- Не Джейк не е така . Аз имах нужда от теб , а ти какво направи ? Тръгна си просто така . Не го очаквах , разочарова ме !
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 8:33 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lzaktcJNxe1qd41g8o1_r1_500
- Хайде ,Алисън престани ..,защо винаги изкарваш мен виновен за всичко ?
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 8:37 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lvlrpdUGXE1qjuvtn
- Защото ти ни го причиняваш . Не мислиш за себе си камо ли за мен . Вече не си такъв какъвто беше преди , аз си искам стария Джейкъб !
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 8:42 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lxvamjf8B51qmynpd
Стига Алисън ! Стария Джейкъб? А да онзи глупак ,който тичаше след теб ..мисля ,че няма да го видиш повече Али .
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 8:49 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lqi0ch40zc1qbc0ae
- Оууу така ли ? Значи по-добре изобщо да не те виждам .


Jacob and Alison . Tumblr_lxo1uzsN511r4kn11
-Не онзи не беше глупак а човека , който обичах и винаги ще обичам . Но уви явно ще остана само с обичта си !
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 8:57 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m5v6xcJJ1w1qd41g8o1_500
- Правиш го нарочно нали ?Опитваш се да ме накараш да изпитам вина ,нали така ?

Jacob and Alison . Tumblr_m5x93oFNuv1qd41g8o1_r1_500
- Обичаш ме ? Али ти не ме обичаш ..аз те обичах ,макар и в момента да ме лъжеш винаги ще те обичам дори и да знам ,че сърцето ти принадлежи на друг .
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 9:05 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lx3dmcBoss1r4kn11
- Грешиш правя го за да ти покажа реалността а не да правиш глупави грешки . От , които после ще съжаляваш а и не само ти …..

Jacob and Alison . Tumblr_lxo0q9vHnY1r4kn11
-Нещата не са толкова лесни , колкото ти си мислиш . Де да можех да погледна на света през твоите очи вероятно всичко би било по-лесно .
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 9:10 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lt678paM7T1qd41g8o1_500
- Майната ти , Алисън .Майната им на всички ви ,писна ми от идиотското ви поведение .Писна ми аз да съм виновен за всичко .
Jacob and Alison . Tumblr_lt678paM7T1qd41g8o2_500
- Но знаеш ли не съм тук заради теб , тук съм заради дъщеря си ..тя е моя Али ! Имам право да я видя .
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 9:21 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lw68by9iiX1r81fbdo1_500
- Ами кой ? Аз ли съм виновна ? За това , че ти ни остави и си хвана багажа без да кажеш и едно “Чао” . Аз ли съм виновна ? Може би да виновна съм за едно , че ти казах истината . Не ти си този , който обяснява къде е майка й или нещо от този род . А аз ! И сега се връщащ за да ми кажеш , че имаш право да я видиш ли ? Няма да го позволя !

Jacob and Alison . Tumblr_lvyx834NAl1qi5axlo1_500
-Ти не заслужаваш това . Само ще я объркаш още повече . Това ли е целта ти ? Да се появяваш в живота ни когато ти е кеф и да изчезваш когато не ти изнася .Няма да го позволя или оставаш с нас за да бъдеш баща или изчезваш за винаги ! Ти решавай !
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 9:34 pm

Jacob and Alison . Tumblr_ltqs5jmuoN1qd41g8o1_500
- Не ме предизвиквай ,Алисън не се и опитвай да го правиш .Това дете е и мое и няма точно ти да ми казваш какво да правя .Точно ти не можеш да дадеш пример на дъщеря ни ,точно ти ли ще я учиш на поведение? ..ти която се бе вманиячила в кръвопиец и ме заблуждаваше по-точно заблуждаваше и двама ни ,че ни обичаш .Твоите думи ,срещу моите действия Алисън . Ако не ми позволиш да я видя ще усложниш нещата за себе си, на мен ми е адски лесно да вляза вътре и да си я взема !
Jacob and Alison . Tumblr_ltwir8pP6V1qd41g8o1_500
Както казах ..твоята дума ,срещу моите действия . Знаеш ,че не си падам по говоренето аз съм същество ,което действа когато се наложи или не .
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 9:56 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lm89npSgy91qdy8z1o1_500
- Чао . Опитай се да я вземеш и ще те намрази . Нима искаш тома ? Тя е живяла с мен и ням как да ме плашиш с това , че ще я вземеш . Не се прави на идиот а се осъзнай . Можеш да улесниш нещата като останеш тук . Но да ти си заслепен от злобата си и не виждаш как стоят нещата . Разбери не искам тя да живее без баща но ти така го правиш . Държиш се като буквален звяр а не си такъв .

Jacob and Alison . Tumblr_lxipld3qtb1r4kn11
- Познавам те достатъчно добре за да ми се правиш на лошия . Успокой се и тогава ела да я видиш . Мислиш ли , че на мен ми е лесно . Но на теб не ти пука за мен и дъщеря ни . Сега си тук защото така ти е хрумнало , че трябва да ми я отнеми . Но доби и да го направиш тя ще те намрази . Това ли искаш ? Ако е така отивай тя е вътре и спи . Но знаи едно трябва да е с нас а не по отделно това не е живот за едно дете знам го от личен опит .
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyПон Мар 04, 2013 10:19 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lq1antaSYN1qd41g8o1_500
- Алисън не разбираш не мога да живея с човек ,който не ме обича не може само аз да те обичам ,а ти просто да се преструваш не става така ще навредим и на нея .Сигурен съм ,че тя иска да вижда баща си и майка си заедно ,да вижда как сутрин те целувам за закуска ,а вечер минаваме през стаята й заедно и казваме ''Лека нощ'' .Едно дете трябва да вижда ,че родителите му се обичат ,защото ако не вижда това то какво ще вижда ? Караниците ни ,думите с които се нараняваме ..баща й вълк,който изяжда ''беззащитната й майка'' .Без никаква ирония, Али .Тя има нужда и от двама ни ,но разбери не съм аз този ,който трябва да промени нещо .Ти си тази ,която трябва да направи промяната не говоря за външен вид или нещо подобно .Трябва да знам дали тези две думички наистина се отнасят за мен ,Алисън . Така ли е ?
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyВто Мар 05, 2013 12:49 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m99r2jypoW1qkyc7zo3_250
- Така е Джейк , но аз винаги съм те обичала . Не го ли разбра ? Просто не мога да променя живота си толкова лесно . Тя свикна с него защото теб те нямаше . Сега не мога да й заявя , че повече няма да го вижда . Знаеш ли как ще реагира ? Та тя е дете преживя толкова много неща и се в един момент всичко да се преобърне за една нощ . Когато ти си тръгна ние бяхме съсипани , и само той беше до нас за да ни окаже подкрепа . Та тя беше съсипана плачеше ден и нощ . Разбери ме в този момент нямаше как да не те намразя . Всичко , което казах беше под въздействието на нерви . И ти сега искаш да сложа един червен хикс и да го задрасна от живота ни . Не може да стане за един ден . Просто не може дори и да искам . Бих направила всичко , което зависи от мен тя да не страда но не мога да преобърна живота й така изведнъж. Трябва да говорим с нея .

Jacob and Alison . Tumblr_mj0rkzCuTH1r67ma9o6_250
- Опитаи се да ме разбереш . Моля те ! Обещавам , че ще се постарая да променя нещата но ми трябва време и подкрепата ти .
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyВто Мар 05, 2013 8:52 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lxv3ceVsRP1qmynpd
- Ти шегуваш ли се с мен ,Алисън ?Той използва точно този момент за да се добере до теб Али ,той предизвика всичко случващо се в момента .Той е виновен за всичко сега можехме да бъдем семейство ,но нали г-н Принц Чаровен се бе появил и бе откраднал сърцето ти ,а ти горката какво можеше да направиш освен да се подадеш на изкушението ,хаха колко добре само нали ? Или може да измислиш друга версия на случилото се ? Детето ,то ..моля те просто не го замесвай ! Искаш ли да ти разкажа за една студена нощ където в една от къщите в града светеше лампа ,но не можеше да се види от човек нали все пак аз съм свръхестествен и не съм човек ,Али .Бях се озовал пред прозореца на детската стая на момиченце с две плитчици стърчащи от ляво и дясно ,малките й сини очички шареха из тъмната стая търсейки нещо мистично ,страхуваше се не посмях да отворя прозореца .Стоях там докато най-накрая заспа ,взех розовото одеало намачкано в малките й краченца и го покрих върху тялото й .Наблюдавах я с часове докато не влезе и той .Докато тя не се събуди и го нарече ''Татко'' .
Jacob and Alison . Tumblr_lxv3dzJiO71qmynpd
- Знаеш ли ,Алисън и аз имах сърце и мен ме болеше тя каза на мъжът стоящ пред нея ''татко'' ,а дори не осъзнаваше ,че баща й всъщност бе с нея през цялата вечер .
Върнете се в началото Go down
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyВто Мар 05, 2013 9:16 pm

Jacob and Alison . Tumblr_lx3bsu1xbo1r4kn11
- Жалко за теб обвиняваш всички други но не и себе си . Само защото ти никога не правиш грешки и си този , който не вижда как стоят нещата . С тези думи ти за пореден и последен път ме убеди , че не държиш на нас . А щом е така нямаш нужда от Ема и мен ! Само едно ще ти кажа никога не съм се опитвала да я настроя срещу теб а напротив . Но ти не оценяваш нищо . За това сега обвиняваш мен и него . Така , че може би по-добре си върви . Не искам да те виждам докато не се вразумиш . Искаш да променя живота ни а ти какво не ми помагаш с нищо . Няма да стане така !
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Върколак
Върколак
Джейкъб Блек


Male Брой мнения : 24
Дата на активност : 03.03.2013

Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . EmptyВто Мар 05, 2013 9:36 pm

Jacob and Alison . Tumblr_m18z47gRmu1qd41g8o1_500
- Добре Али ще приема,че аз съм виновен за всичко понеже всички са приели това за правилно ще го приема и аз . Аз ще приема това ,че оставих дъщеря си и любимата си в ръцете на един кръвопиец ,който дори ако беше тук щеше да се засмее на всичко това ,нали ? На него му бе много лесно да открадне цяло семейство за да е щастлив ,а аз какво да страдам ли Алисън ? Значи ти предпочете той да е щастлив вместо мен ли ,Алисън ? Избра него ,нали ?Ти не ме обичаш Алисън ..ти не ме обичаш . Мамка му наистина не ме обичаш .Какво по дяволите правя тук ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jacob and Alison . Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jacob and Alison .   Jacob and Alison . Empty

Върнете се в началото Go down
 
Jacob and Alison .
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jacob Black /The Wolf Original

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: ~~~ GIF RPG ~~~-
Идете на: