World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Лекси
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Thia Stevens
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Marc de Valder
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Елодия
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Chaz.
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Алдур
Конкурс за 8-ми Март !!! I_vote_lcapКонкурс за 8-ми Март !!! I_voting_barКонкурс за 8-ми Март !!! I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Конкурс за 8-ми Март !!!

Go down 
АвторСъобщение
Алисън Ивъл
Администратор
Администратор
Алисън Ивъл


Female Scorpio Rat
Брой мнения : 1082
Рожден ден : 19.11.1996
Дата на активност : 14.12.2012
Години : 27
Местожителство : Самоков

Конкурс за 8-ми Март !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Конкурс за 8-ми Март !!!   Конкурс за 8-ми Март !!! EmptyПет Мар 08, 2013 6:41 pm

Днес е 8-ми Март . За мен това означава подходящ момент да обявим втория по-специален конкурс . Миналия месец участието беше малко за това се надявам сега да сте по-активни . А сега и двете възможни теми :

8-ми Март ...
Месец март …


кратък разказ


Конкурсът представлява разказ със заглавие "8-ми Март... или Месец март … " или поне това да е началото на заглавието . Разбира се, както всеки конкурс и този ще си има някои неща , които са задължителни. Разказът трябва да:
- е с дължина между 500 и 1000 думи * може и повече*

Разказите трябва да се изпратят на ЛС или по скайп, ако не се събере в размерите за ЛС и то във формат .rtf, .txt или .doc на един от админите !

А сега и съществената част, заради която вероятно четете всичко това - наградите.

1 място

100 точки + личен раздел в Жилищна Зона !

2 място

50 точки + ранг по избор на потребителя !

3 място

25 точки !

Разказ с такъв размер изисква доста време и мисли, а ние сме добрички и не обичаме да оставяме хората непоощрени , затова всеки , взел участие , но не попаднал в челната тройка, ще получи 10 точки за труда си.

Да напомня , че когато съберете 1000 точки кандидатствате в темата за дарби и придобивате по една . След това точките ви ще бъдат нулирани и започвате отново . Всички знаем , че колкото повече дарби толкова по-силни може да бъдем но има едно условие всеки един 16 годишен може да има само 3 дарби . Учителите и обикновенните граждани завършили училището тоест всички герой над 20 години не могат да получават дарби и да участват в конкурса .

Краен срок за предаване на разказите: 28 Март 2013 г.

Имате доста време, след което ние ще имаме седмица да прегледаме всички участия. На 30 ти Март ще бъдат обявени резултатите и ще бъдат раздадени наградите .


Желая успех на всички, които ще вземат участие .
Върнете се в началото Go down
https://worldofvarious.bulgarianforum.net
 
Конкурс за 8-ми Март !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Конкурс за Свети Валентин !!!
» Края на конкурс за Свети Валентин !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: Непотребно и старо :: ~~~Кошче~~~-
Идете на: