World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Имението "Капоне" - Page 2 EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Лекси
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Thia Stevens
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Marc de Valder
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Елодия
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Chaz.
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Алдур
Имението "Капоне" - Page 2 I_vote_lcapИмението "Капоне" - Page 2 I_voting_barИмението "Капоне" - Page 2 I_vote_rcap 
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Имението "Капоне"

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 7:49 am

- Ужасен си!
Станах от леглото и взех Персия на ръце.
- Сега можеш да спиш спокойно! - въздъхнах тихо и излязах от стаята. Отидох в хола и седнах на дивана. Включих телевизора и започнах да прехвърлям канал след канал. Защо няма нищо интересно? Точно на последния канал имаше някаква комедия. Бях я гледала веча няколко пъти, но така или иначе беше нй-интересното в момента. Отидох до кухнята и си изпуках пуканки. Върнах се в хола и се излегнах на дивана. Персия се качи при мен и се сви на кълбо в краката ми. Затвори очи и започна да мърка.
- Ти поне можеш да заспиш!
Погалих я по главата и продължих да си гледам филма.
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 1:23 pm

Това момиче нарочно ли го прави. До преди малко искаше да съм тук, а сега избяга. Станах и се показах пред вратата.
- Ало, няма ли да идваш? Стига си се цупила и ела. - подвикнах й отгоре. Нарочно ли се опитва да ме подразни или наистина иска да ядоса и да се занимавам цяла нощ с нея. Слезнах долу и се появих при нея.
- Слушай сега. Не съм ти играчка, че да ме зарязваш ей така. Идвай горе. Няма да се занимавам цяла нощ с теб. - засмях се и я повлякох с мен.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Апр 09, 2013 12:05 pm

Чух гласа му от втория етаж и се провикнх за да му отговоря.
- Не се цупя! А те оставям да спиш!
Продължих да си гледам филма. Изведнъж Луцифер изникна до дивана. Каза ми да се качвам горе, а аз просто поклатих отрицателно глава. Той ме хвана и ме завлече до саята.
- Технически погледнато, женска мечта е един мъж да се занимава с нея цяла нощ. Но в този случай аз просто искам да ме оставиш да си догледам филма!
Започнах да се дърпам,но хватката му беше силна.
- Хей, господин Мускул! Каза ти да ме пуснеш!
Но той продължаваше да се смее. Много му беше забавно! Накрая се озовахме в стаята. Проснах се на леглото и се завих през глава.
- Същия идиот си, както преди 10 години! Сърдита съм ти!

П.П Съжелявам за забавянето!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Апр 09, 2013 12:28 pm

- Преди 10 години съм бил коренно различен. - усмихнах се с лек смях. - Не съм се държал с теб така, нали? А и не съм бил такъв както и днес. - подсмихнах се и сложих ръка на главата й. Не, нямаше да й разрушавам косата отново. Явно Ло си мислеше, че ще го направя, защото видях реакцията й. Хмм.. Усмихнах се и й казах. - Сега заспивай. Утре ще продължим разговорите, окей? - подсмихнах се и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Апр 09, 2013 12:47 pm

- Тук грешиш! Винаги си се държал така! Единствената разлика е, ч в момента избиваш всичко на шега! Не знаеш какво ми беше през тези десет години. Мечтаех си за деня, в който ще те видя отново. В който ти ще ме допуснеш до сърцето си. След това ще си разказваме за преживяванията ни.
Въздъхнах и се изправих до седнало положение. Погледнах към Луцифер с насълзени очи.
- А сега...когато се опитам да разбера нещо повече за теб, ти ми отговаряш с по една дума или сменяш темата. Сякаш не искаш да знам.
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Апр 09, 2013 1:09 pm

Ех, това малко момиченце. Ще си остане такава, а?
- Твоите емоции, край нямат. - сложих ръка на лицето й и, въпреки че бях легнал успях да я бутна да легне отново. Тренирал съм, имам достатъчно сила. Не е като да съм слабичкото момче от преди 10 години, което беше торба с кокали. Засмях се и погледнах към Елодия. Прокарах ръката по лицето й, за да изтрия сълзите. - Не се сещам да има нещо, което да си ме питала и да съм сменил темата. Ще питаш каквото и да е на сутринта.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Апр 09, 2013 1:28 pm

Обърнах се с гръб към него.
- Казах ти, че съм ти сърдита! Така че няма да те питам нищо!
За момент се обърнах към него и го погледнах в очите.
- Най-много съм ти обидена, защото ме излъга! Каза ми, че не си харесваш никое момиче. Но онзи ден говорих с Лекси. Оказа се, че си я целунал.
Въздъхнах и се усмихнах.
- Нямам нищо против връзката ви, но си мислех, че поне ще ми кажеш!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Апр 09, 2013 2:27 pm

- Не преувеличавай. Заспивай. Ако не искаш да ме питаш нищо, недей. Сърди се, не те спирам. - усмихнах й се и станах. Излязох от стаята и преди да затворя вратата се обърнах и казах. - Ако утре ще си по-добре ми кажи. Не искам да ми тровиш нервите с глупости. - подсмихнах се и заминах. След малко вече бях в другата стая. Легнах и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyЧет Апр 18, 2013 12:02 pm

Този човечец само знае да ме дразни. Или ще ми разроши косата или ще каже някоя глупост. Признавам, че и аз понякога може и да съм досадна, но той прекалява. Нищо. Засега му е простено. Но ми се иска да знам повече неща за него.
- Кой се сърди сега, Луцифер?
Чух как Персия дращи по вратата. Въздъхнах и станах от леглото. Подът беше студен и мигновено настръхнах. Отворих вратата и котката тръгна по коридора, като накрая се спря пред стаята на Луцифер. Внимателно открехнах вратата и тя се шмугна вътре. Качи се на леглото и се сви на топка. Отидох до брат си и го целунах по челото. Дразнех се на себе си. Обичта ми към него надделяваше. Не можех да му се сърдя. Излязах от стаята и се върнах в своята, като оставих Персия да спи при Луцифер.
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Май 14, 2013 7:52 pm

Събудих се доста странно. Усещах присъствие. Първо си помислих, че е Елодия. Знаех си, че щеше да се мушне при мен по някое време. Обаче не беше така. Котката била до мен. Първо се стреснах, но това беше нещо, което не очаквах. Станах и заминах до банята, за да се измия. Влезнах след това в кухнята и си направих кафе.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Май 14, 2013 8:37 pm

Отворих очите си и се усмихнах. Протегнах се и въздъхнах:
- Днес, Персия, ще е най-забавния ден! Предчувствам го!
Но не чух познатото мяукане. Огледах стаята, но от котката нямаше и следа. И тогава се сетих, че снощи тя заспа при Луцифер. От долу се чу глухото боботене на кафемашината и потракването на порцелановите чаши за кафе. Слязах тихо в кухнята и атакувах Луцифер. Скочих на гърба му и се хванах за раменете му.
- Луцифер, ще ме носиш ли на конче? Моооля те!
Взех чашата от ръцете му и отпих от кафето.
- Впрочем...Добро утро!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyВто Май 14, 2013 9:16 pm

Отново нейните детски простотии. Носех я до дивана, след което я пуснах.
- Току-що ставам, а ти още не си се събудила и искаш да те нося на конче. Не си познала. - погледнах я леко ядосано и пуснах още веднъж кафемашината. Отпих от чашата, която Ло нагло ми открадна и видях котката да се въргаля в краката ми. Клекнах и я погалих.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyЧет Май 30, 2013 11:16 am

Започнах да се смея и се опитах да го ритна. Обаче той доста ловко избягваше атаките ми.
- Хм...ти май си се събудил вече. Е да, признавам си, малко ми се спи, но това с кончето го направих съвсем умишлено.
Станах от дивана и взех другото кафе. Седнах на стола и отпих няколко глътки. Горещата течност се разля в устата ми и ме ободри. Усмихнах се и погледнах към Луцифер, който галеше котката.
- Радвам се, че вече се разбирате. Така, днес какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyЧет Май 30, 2013 8:31 pm

Какво да правим? Това беше добър въпрос. Подсмихнах се и изпих останалото от кафето.
- Не знам.. Да отидеш някъде да си напазаруваш не искаш ли? И без това нямам работа. - усмихнах се и започнах да галя котката.
- Е, ще ти помогна ако има нещо повече, така че ти решаваш какво ще правим днес.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Елодия
Самодива
Самодива
Елодия


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 315
Рожден ден : 12.12.1997
Дата на активност : 05.03.2013
Години : 26

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyПет Май 31, 2013 2:46 pm

Взех една възглавница, захлупих лицето си с нея и започнах да крещя. Този човек ме подлудяаше. Все някой друг трябва да му измисля забавлението. Махнах възглавница и погледнах Луцифер.
- Ти си най-ужасния брат! Нямаш ли приятели? Излезте, вижте се! Как не ти доскучава - цял ден се излежаваш пред телевизора.
Станах от дивана и слоих чашата от кафето си на масичката. След това допълних:
- Аз пазарувам с приятелкте си. Хей, ще се обадя на Лин и Лекси. Трябва да ви запозная! Много са сладки!
Върнете се в началото Go down
Lucifer Hell
Демон
Демон
Lucifer Hell


Male Leo Buffalo
Брой мнения : 213
Рожден ден : 08.08.1997
Дата на активност : 23.01.2013
Години : 26
Местожителство : Плевен

Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 EmptyПет Май 31, 2013 8:18 pm

Подсмихнах се когато каза тези две имена. Лин? Лин и сестра й. Приятели от детството, а най-накрая ще можем да се видим. Погледнах я и я сръчках.
- Лин и Лекси, казваш? Страхотно. Кога ще се видим? - говорех от вълнение. Наистина се промених, след като ги чух техните имена. Супер, ще се видим най-накрая. Скочих на дивата и започнах да галя котката.
Върнете се в началото Go down
http://narutorpgworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имението "Капоне" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението "Капоне"   Имението "Капоне" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението "Капоне"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гората зад имението.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: Имения-
Идете на: