World of various
World of various
World of various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Vincent Keller EmptyПон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Vincent Keller EmptyСъб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Vincent Keller EmptyНед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Vincent Keller EmptyНед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Vincent Keller EmptyВто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Vincent Keller EmptyНед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Vincent Keller EmptyСъб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Vincent Keller EmptyВто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Vincent Keller EmptyНед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:23 am
Top posters
Алисън Ивъл
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Лекси
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Thia Stevens
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Marc de Valder
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Елодия
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Chaz.
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Lucifer Hell
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Рок Хауърд
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Алдур
Vincent Keller I_vote_lcapVincent Keller I_voting_barVincent Keller I_vote_rcap 
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл


Chaz.


Caroline Forbes


Модератори:

Деймън Салваторе


Дизайнер

Rebekah.


 

 Vincent Keller

Go down 
АвторСъобщение
Катрин Чандлър

Катрин Чандлър


Female Брой мнения : 138
Дата на активност : 24.03.2013

Vincent Keller Empty
ПисанеЗаглавие: Vincent Keller   Vincent Keller EmptyЧет Мар 28, 2013 8:34 pm

Лик:Jay Ryan

Външен вид:
Какво мога да кажа за външния си вид? Всеки би казал нещо хубаво за себе си, а имайки предвид огромното ми его...и още по-голямата ми самовлюбеност, не знам как бих се описал и въобще ще е възможно ли да се впиша, в някоя от рамките, предложени тук. Косата ми е тъмно кестенява. В зависимост от светлината се променя, а лятото изсветлява до светло русо. Погледът ми покорява всяка жена и това е съвсем разбираемо, все пак цветът на очите ми е необикновен. Графитно-сиви. Сякаш нереални, момичета се влюбваха само като ги погледнех. Усмивката ми беше ослепителна, с два реда бели зъби, а двете трапчинки допълваха картинката, от където и да се погледнеше. Висок съм около 185 сантиметра, а тялото ми е перфектно оформено. Все пак бях капитан на отбора по лакрос и няколко пъти избиран за Крал на бала, в гимназия Мистик Фолс. Всъщност бях перфектното момче, мечтата на всяко добро момиче и фантазията на всяко лошо.

Характер:
Тази тема мога да я обсъждам цял ден и пак няма да ми омръзне. Аз, аз, аз, аз...трябва ли да продължавам? В моя свят, всичко се върти около мен. Аз съм центъра на вселената и другите хора, просто обикалят около мен, за да бъдат щастливи и пълноценни. С това мое си държание, печеля повече врагове и фалшиви приятели, от колкото истински, но кому са нужни приятели, когато почти целият град си умира, да те познава и всички те уважават, независимо какво си направил. Избухлив съм, паля се за най-малкото нещо и честно само един поглед накриво, може да ме накара да се сбия с отсрещния човек. Има две мнения на този свят, моето (винаги вярното и правилното) и мнението на останалите, за което, всъщност не давах пет пари. Наранявам всички около себе си, заради баща си, който всъщност след смъртта на майка ми, почти всяка вечер упражняваше физически и психически тормоз върху мен.

История:Винсънт има тежко детство. Майка му умира когато е още на три годинки и това се оказва пагубно за баща му. Пропива се и в него се заражда фикс идеята, че сина му трябва да е перфектен. Когато малкият Винсънт направи някоя беля бива жестоко наказван.Опитва се да бъде перфектния син,но не винаги успява да усоволетвори очакванията на баща си.Не му върви особено с момичетата.Пада си по Лидия Мартин,дори веднъж и предлага да излязат,но тя както винаги се държала като вискокомерна кучка,която излиза само с победители,каращи поршета.Винсънт решава,че е време да промени живота си,да обърне всичко на 360 градуса.Започва усилено да учи,завършва с отличие и златен медал.Записва висше образование в един от най-елитните колежи - и то не каква да е специалност,а медицина.След няколко години Винсънт завършва,дипломира се и започва да се занимава с това,а именно да помага на хората.Той е добър лркар,докато не му предлагат работа в Афганостан.Младият лекар трудно взе решението на живота си,но въпреки това заминава.Заминава с единствената мисъл - да помага на хората.Но понякога нещата се объркват.При една дълга и трудна операция,нещо се случва с Винсънт,за миг изгубва контрол,причернява му и излиза от операционната зала.За колегите му това негово действие е неуместно и опасно за живота на хората,които разчитат на него.Затова Винсънт бива върнат обратно,бива уволнен и отпратен да си търси другаде работа.
Винсънт става вглъбен в себе си.Не може да си обясни действията си и започва да търси отговори.Само че това не е толкова лесно.Една вечер на път към вкъщи някакви хулигани започват да го замерят с камъни и да крещят след него "Негодник,некадърник,нищо не става от теб".Винсънт продължава да върви,не спира и се опитва да не обръща внимание на глупаците,които го обиждат.Тогава едното момче го настига и вади нож срещу него.В схватката Винсънт наръгва момчето при самозащита и то издъхва на място.Другите две момчета свидетелстват в полицията и оттогава е един от най-издирваните престъпници в околността.Само че това не е най-лошото.При следващото пълнолуние Винсънт претърпява и първата си трансформация.

Години:25

Раса:Върколак

Дарба:Емпатия,сила и бързина,става невидим;

Име:Винсънт Келър

Работа:Лекар

Допълнителна информация:
Има белег на дясната си буза.

Vincent Keller BeautyAndBeast_620_012413

Имам условие към този/тази,която/който вземе героя.За повече информация на ЛС.
Върнете се в началото Go down
http://kristinkreukweb.com/
 
Vincent Keller
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of various  :: ~~~Всичко за вашите герои~~~ :: Готови герои-
Идете на: