World of various

World of various

Форума е създаден с цел забавление. Тук е мястото, в което ще живеят много различни типове същества. Забавлявайте се!

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си някой за РП!
Пон Авг 12, 2013 3:16 pm by Рок Хауърд

» Малкият водопад
Съб Авг 10, 2013 3:06 pm by Алдур

» Търся си гадже
Нед Авг 04, 2013 8:09 pm by Рок Хауърд

»  Отсъствия и напускания
Нед Юли 21, 2013 6:55 pm by Мелинда

» Познай любимия герой на следващия от TVD
Вто Юли 16, 2013 11:30 am by Катрин Чандлър

» Поляната в Парка
Нед Юли 14, 2013 11:10 pm by Рок Хауърд

» Алеите и пътеките в Парка
Съб Юли 13, 2013 8:32 pm by Alice.

» Запазване на лик
Вто Юли 02, 2013 6:23 pm by Casidy

» Kiss, hug or kill?
Нед Юни 02, 2013 6:07 pm by Катрин Чандлър

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 15, на Чет Мар 14, 2013 2:10 pm
Top posters
Алисън Ивъл

Лекси

Katherine Pierce

Thia Stevens

Marc de Valder

Елодия

Chaz.

Lucifer Hell

Рок Хауърд

Алдур

Ноември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Гласувайте за нас :

BGtop

Екип
Администратори :

Алисън Ивъл

Chaz.

Caroline Forbes

Модератори:

Деймън Салваторе

Дизайнер

Rebekah.

Share | 

Vincent Keller

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Катрин Чандлър

Female Брой мнения : 138
Дата на активност : 24.03.2013

ПисанеЗаглавие: Vincent Keller   Чет Мар 28, 2013 8:34 pm

Лик:Jay Ryan

Външен вид:
Какво мога да кажа за външния си вид? Всеки би казал нещо хубаво за себе си, а имайки предвид огромното ми его...и още по-голямата ми самовлюбеност, не знам как бих се описал и въобще ще е възможно ли да се впиша, в някоя от рамките, предложени тук. Косата ми е тъмно кестенява. В зависимост от светлината се променя, а лятото изсветлява до светло русо. Погледът ми покорява всяка жена и това е съвсем разбираемо, все пак цветът на очите ми е необикновен. Графитно-сиви. Сякаш нереални, момичета се влюбваха само като ги погледнех. Усмивката ми беше ослепителна, с два реда бели зъби, а двете трапчинки допълваха картинката, от където и да се погледнеше. Висок съм около 185 сантиметра, а тялото ми е перфектно оформено. Все пак бях капитан на отбора по лакрос и няколко пъти избиран за Крал на бала, в гимназия Мистик Фолс. Всъщност бях перфектното момче, мечтата на всяко добро момиче и фантазията на всяко лошо.

Характер:
Тази тема мога да я обсъждам цял ден и пак няма да ми омръзне. Аз, аз, аз, аз...трябва ли да продължавам? В моя свят, всичко се върти около мен. Аз съм центъра на вселената и другите хора, просто обикалят около мен, за да бъдат щастливи и пълноценни. С това мое си държание, печеля повече врагове и фалшиви приятели, от колкото истински, но кому са нужни приятели, когато почти целият град си умира, да те познава и всички те уважават, независимо какво си направил. Избухлив съм, паля се за най-малкото нещо и честно само един поглед накриво, може да ме накара да се сбия с отсрещния човек. Има две мнения на този свят, моето (винаги вярното и правилното) и мнението на останалите, за което, всъщност не давах пет пари. Наранявам всички около себе си, заради баща си, който всъщност след смъртта на майка ми, почти всяка вечер упражняваше физически и психически тормоз върху мен.

История:Винсънт има тежко детство. Майка му умира когато е още на три годинки и това се оказва пагубно за баща му. Пропива се и в него се заражда фикс идеята, че сина му трябва да е перфектен. Когато малкият Винсънт направи някоя беля бива жестоко наказван.Опитва се да бъде перфектния син,но не винаги успява да усоволетвори очакванията на баща си.Не му върви особено с момичетата.Пада си по Лидия Мартин,дори веднъж и предлага да излязат,но тя както винаги се държала като вискокомерна кучка,която излиза само с победители,каращи поршета.Винсънт решава,че е време да промени живота си,да обърне всичко на 360 градуса.Започва усилено да учи,завършва с отличие и златен медал.Записва висше образование в един от най-елитните колежи - и то не каква да е специалност,а медицина.След няколко години Винсънт завършва,дипломира се и започва да се занимава с това,а именно да помага на хората.Той е добър лркар,докато не му предлагат работа в Афганостан.Младият лекар трудно взе решението на живота си,но въпреки това заминава.Заминава с единствената мисъл - да помага на хората.Но понякога нещата се объркват.При една дълга и трудна операция,нещо се случва с Винсънт,за миг изгубва контрол,причернява му и излиза от операционната зала.За колегите му това негово действие е неуместно и опасно за живота на хората,които разчитат на него.Затова Винсънт бива върнат обратно,бива уволнен и отпратен да си търси другаде работа.
Винсънт става вглъбен в себе си.Не може да си обясни действията си и започва да търси отговори.Само че това не е толкова лесно.Една вечер на път към вкъщи някакви хулигани започват да го замерят с камъни и да крещят след него "Негодник,некадърник,нищо не става от теб".Винсънт продължава да върви,не спира и се опитва да не обръща внимание на глупаците,които го обиждат.Тогава едното момче го настига и вади нож срещу него.В схватката Винсънт наръгва момчето при самозащита и то издъхва на място.Другите две момчета свидетелстват в полицията и оттогава е един от най-издирваните престъпници в околността.Само че това не е най-лошото.При следващото пълнолуние Винсънт претърпява и първата си трансформация.

Години:25

Раса:Върколак

Дарба:Емпатия,сила и бързина,става невидим;

Име:Винсънт Келър

Работа:Лекар

Допълнителна информация:
Има белег на дясната си буза.

Имам условие към този/тази,която/който вземе героя.За повече информация на ЛС.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://kristinkreukweb.com/

Vincent Keller
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1